Oyun Haberleri

Super Mario Party ücretsiz çevrimiçi özellikleri eklendi

Super Mario Party ücretsiz çevrimiçi özellikleri eklendi, Oyun severler için Super Mario Party ücretsiz çevrimiçi özellikleri eklendi başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Super Mario Party ücretsiz çevrimiçi özellikleri eklendi ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Super Mario Party ücretsiz çevrimiçi özellikleri eklendi

Super Mario Party geçtiğimiz yıl çıkmış ve keyifli oynanışı ile birlikte dikkat çekmeyi başarmıştı. İçerisinde onlarca farklı ve keyifli oyuna yer verilen Super mario party için belki de oyunun çehresini değiştiren bir güncelleme çıktı. Daha önce aynı konsol üzerinden co-op olanağı sağlayan oyunun bu güncellemesi çevrimiçi olarak dostlarınız ile oyunu deneyim etmenize olanak sağlıyor. Online modlar için yapılan açıklama ve güncellemenin ayrıntı kısmı şu biçimde;

Super Mario Party ücretsiz çevrimiçi özellikleri geldi

Super Mario Party ücretsiz çevrimiçi özellikleri eklendi

Nintendo, Nintendo Switch için Super Mario Party’ye çevrimiçi çok oyunculu mod ekleyen ücretsiz bir yazılım güncellemesi paylaşımı yaptı. Yazılım güncellemesini yükledikten sonra, Nintendo Switch Online kullanıcı hesabıne sahip oyuncular, oyunun sahibi olan Nintendo Switch arkadaş listesindeki uzaktaki dostlarıyla çevrimiçi olarak oynayabilir. Bir şifre paylaşarak diğer oyuncularla oynamak da olabilecek. Aşağıdaki oyun modlarının tümü çevrimiçi olarak en fazla dört oyuncuyla oynanabilir:

Mario Party: 20 oynanabilir karakter içinden seçim yapın ve bir zar atarak çeşitli oyunlarda yarışın. Jeton kazanmak için aksiyon dolu mini oyunlara katılın ve bunları eşyalar yahut Yıldızlarla takas edin. Oyunu en fazla Yıldızla bitirin – diğer oyunculardan alınanlar da dahil! – kazanan tacı takar.

Partner Party: İki oyuncu en fazla Yıldızı almak için güçlerini birleştirir ve ikili olarak birlikte çalışır. Her oyuncu, akıllı stratejilerin ve dramatik düelloların yolunu açarak, Yıldızların peşinde tahtada serbestçe hareket edebilir.

Minigames: Dahil edilen 80 mini oyunun yetmişi çevrimiçi çok oyunculu olarak oynanabilir, böylece dostlarınız ve aileniz düzinelerce bi hayli hızlı tempolu mini oyunda savaşabilir.

En fazla dört arkadaş yahut aile üyesi, her biri bir Joy-Con tercih ederek çevrimiçi olarak birlikte oynayabilir; örneğin, Nintendo Switch konsolunda bulunan iki Joy-Con’dan biri. Her oyuncu bir Joy-Con’a sahip olduğunda, olası oyun yapılandırmaları şunlardan oluşmaktadır:

İki oyuncu

  • Konsol başına bir oyuncu ile iki Nintendo Switch konsolu;

Üç oyuncu

  • İki oyuncunun bir konsolda ve üçüncü oyuncunun ikinci bir konsolda olduğu iki Nintendo Switch konsolu
  • Konsol başına bir oyuncu olmak üzere üç Nintendo Switch konsolu.

Dört oyuncu:

  • Her konsolda iki oyuncu bulunan iki Nintendo Switch konsolu;
  • Konsol başına bir oyuncu olmak üzere dört Nintendo Switch konsolu.

Super Mario Party inceleme

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu