Oyun Haberleri

Super Bomberman R Online bedava olarak çıktı

Super Bomberman R Online bedava olarak çıktı, Oyun severler için Super Bomberman R Online bedava olarak çıktı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Super Bomberman R Online bedava olarak çıktı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Super Bomberman R Online bedava olarak çıktı

Bir dönemin en keyifli oyunlarından birisi olan oyun, Super Bomberman R Online ismi ile yenilenmiş, üstelik oynaması tamamen ücretsiz bir biçimde çıktı. İlk sezonu başlayan Super Bomberman R Online klasik serinin ana enerjiklerini yeni oynanış şekilleri ile destekleyecek. Oyunun çıkışı ve 1.sezonu ile ilgili yapılan resmi açıklama ise şu biçimde;

Super Bomberman R Online bedava olarak çıktı

Konami Digital Entertainment, B.V. ve Mediatonic yaptıkları bilgilendirmede bugün resmi olarak yayına giren SUPER BOMBERMAN R ONLINE’ın açılışa özel Fall Guys: Ultimate Knockout crossover’ına ev sahipliği yapacağını açıkladı.

“Bean Bomber” Super Bomberman R Online’a giriyor

İşbirliğinin bir parçası olarak bugünden bu yana tüm Super Bomberman R Online oyuncuları çok özel “Bean Bomber” kişiliğine sahip olabilecek – böylece ilk kez bir Fall Guy kişiliği başka bir oyunda kendine yer buluyor! Karakter tüm oyunculara ücretsizdir ve ileri tarihte bir açıklamaya kadar oyunda kalacaktır. Oyuncular çiçeği burnunda Battle 64 modu ve çok daha yükseksında hayatta kalma ve rakiplerinin önüne geçme mücadelesi verirken “Bean Bomber” da savaş alanına dalış yaparak bombalardan uzak kalmaya çalışıyor

Bitmedi! Bomberman de Fall Guys: Ultimate Knockout’a misafir oluyor ve 4 Haziran’dan bu yana oyun içi mağazadan 10 Crowns’a satın alınabilecek Bomberman kostümüyle oyunun tozunu atmaya geliyor.

Super Bomberman R Online bedava olarak çıktı

Fall Guys “Bomberman” kostümü

SUPER BOMBERMAN R ONLINE an saygınlığıyla PlayStation®4, Xbox One, Nintendo Switch™ ve PC üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir ve oynanabilir. Oyun PlayStation®5 ve Xbox Series X|S platformlarını da desteklemekte.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu