Oyun Haberleri

Super Bomberman R Online bedava olarak 27 Mayıs’ta geliyor

Super Bomberman R Online bedava olarak 27 Mayıs’ta geliyor, Oyun severler için Super Bomberman R Online bedava olarak 27 Mayıs’ta geliyor başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Super Bomberman R Online bedava olarak 27 Mayıs’ta geliyor ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Super Bomberman R Online bedava olarak 27 Mayıs’ta geliyor

Dönemin en stresli oyunlarından birisi olan oyun, Super Bomberman R Online ismi ile yenilenmiş, üstelik oynaması tamamen ücretsiz bir biçimde geri dönüyor. İlk sezonu 27 Mayıs’ta ekranlara gelecek olan Super Bomberman R Online klasik serinin ana enerjiklerini yeni oynanış şekilleri ile destekleyecek. Oyunun çıkışı ve 1.sezonu ile ilgili yapılan resmi açıklama ise şu biçimde;

Super Bomberman R Online haftaya çıkıyor

Konami bugün yaptığı açıklamayla Super Bomberman R Online ’ın 27 Mayıs’ta PlayStation 4, Nintendo Switch ve PC için Steam’e geleceğini açıkladı. Oyunun oynaması ücretsiz ve dijital olarak indirilebileceği ve PlayStation®5 ile de uyumlu bulunacağı belirtiliyor. Super Bomberman R Online ‘ın Xbox One ve Xbox Series X/S sürümlerinin ne zaman geleceğiyse daha ileri bir tarihte açıklanacak. 

SUPER BOMBERMAN R ONLINE’da oyuna gelen yenilikler içinde yeni bir sezon sistemi yer alıyor. Sezon sistemine müdahil olan platformlar içinde Google Stadia da var. Oyundaki her sezon üç ay sürüyor ve çiçeği burnunda eşyaları, kozmetikleri ve yeni bir Bomber kahramanı da bununla birlikte getiriyor. 1. Sezonun kahramanı Old Snake Bomber, Metal Gear Solid’den eski bir dostumuz. Kendisine oyun içi “Bomber Coins”leri toplayarak sahip olabilirsiniz.

Belli bir sezona ait eşyalar ve kozmetikler yalnızca o sezon boyunca elde edilebilir olacak.

Super Bomberman R Online bedava olarak 27 Mayıs'ta geliyor

SUPER BOMBERMAN R ONLINE, Silver (Gümüş) Pass ve Gold (Altın) Pass adı verilen iki kademeli bir “Battle Pass” sistemine sahip. Silver Pass tüm oyunculara açık ve oyuncuların Battle 64 modunu oynadıkça yeni kozmetikler, aksesuarlar ve pozlar gibi çeşitli kazanımlar elde etmesini sağlıyor. Silver Pass’in toplamda 100 düzey olduğu düşünülürse oyuncuları her sezon bi hayli zengin oyun içerikleriyle birbirinden keyifli armağanlerin ücretsiz olarak beklediğini söylemek olabilecek.

Super Bomberman R Online bedava olarak 27 Mayıs'ta geliyor

Opsiyonel olan Gold Pass ise 100’den fazla düzeyye sahip ve oyunu birebir etkilemeyen fazla özel eşyalar ve kozmetiklere sahip. Gold Pass, platform mağazasından veya oyun içi mağazadan 800 Bomber Coins karşılığında alınabiliyor. Bomber Coins’lerin Gold Pass ödülleri olarak da kazanılabildiğini ekleyelim. Hem Silver hem de Gold Pass içerikleri tamamen mevcut sezona özel ve üç ayın sonunda, sezon bittiğinde yeni sezondaki ödülleri kazanmak için oyuncular düzeyleri en baştan yeniden atlamaya başlıyor.

SUPER BOMBERMAN R ONLINE’ın çıkışından önce KONAMI, kendi içeriklerini geliştirmek isteyen oyuncular için Oyuncu İçeriği Geliştirme videoları yayınlayacağı altı çizildi.  Bu hususta daha fazla bilgiyi çıkışından önce oyunun resmî sitesinde bulabileceksiniz.

En son, SUPER BOMBERMAN R’ın iki milyondan fazla kopya satmasını kutlamak adına KONAMI, SUPER BOMBERMAN R ONLINE oyuncularına “Double Platinum Cake” kostümünü armağan edecek.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu