Dizi Haberleri

Succession’ın 3. Sezonundan Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Succession’ın 3. Sezonundan Tanıtım Fragmanı Yayınlandı, Sinema ve dizi takipçileri için Succession’ın 3. Sezonundan Tanıtım Fragmanı Yayınlandı konusunu ele aldık.. Yazımızda Succession’ın 3. Sezonundan Tanıtım Fragmanı Yayınlandı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Succession’ın 3. Sezonundan Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Succession’ın heyecanla beklenen 3. sezonundan tanıtım fragmanı yayınlandı. Succession 3. sezon, bu güz aylarında HBO’da seyirci ile bir araya gelecek.

Senaryosunu yazdığı In the Loop filmiyle Oscar’a aday olan Jesse Armstrong’un yaratıcısı olduğu, Vice ve The Big Short gibi filmlerle son senelerda adından övgüyle söz ettiren Adam McKay‘in yapımcı ve yönetmen olarak olduğu HBO dizisi Succession, ilk iki sezonuyla seyircilerin beğenisini kazandı ve başta Altın Küre ve Emmy olmak üzere bir çok ödüle layık görüldü. Özellikle 2. sezonuyla çıtayı daha da yükselten dizi, bu sene 3. sezonuyla ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Henüz net bir yayın tarihi açıklanmamış olsa da bu güz aylarında ekrana geleceği açıklanan 3. sezon için heyecanlı bekleyiş sürerken, yeni sezondan bir tanıtım fragmanı yayınlandı.

HBO’nun bi hayli beğeni alan yapımı Succession’ın konusu dev bir medya şirketinin sahibi olan Roy ailesi etrafında şekilleniyor ve babalarının hastalığının ardından şirketin yönetimini devralmak için hem birbirleriyle hem de babalarıyla savaşan kardeşlerin çekişmesine odaklanıyor.

Succession 3. Sezon, İzleyici ile Bu Yılın Sonbahar Aylarında Buluşacak

Brian CoxKieran CulkinJeremy StrongSarah SnookHiam AbbassNicholas BraunPeter Fiedman ve Natalie Gold gibi isimlerin olduğu oyuncu kadrosuna 3. sezonda dikkat çekici isimler katılıyor. Big Little Lies dizisindeki sergilediği güçle Altın Küre kazanan tecrübeli oyuncu Alexander Skarsgård ve The Pianist filmiyle Oscar kazanan, bu sene The French Dispatch filminde izleyeceğimiz Adrien Brody yeni sezonda diziye dâhil olan isimlerin başında geliyor.

2. sezonda Logan Roy, oğlu Kendall aracılığıyla pusuya düşürülmüş ve aile içindeki savaş daha da artmıştı. Dolayısıyla 3. sezonda aile bireyleri içindeki gerilim ve çatışmanın daha da yükseleceğine tanık bulunacağız. Ailevi, siyasi ve finansal ittifakları güvence altına almak için çabalar sürerken, sert bir şirket savaşı, aile iç savaşına dönüşme tehdidiyle burun buruna geliyor. Bu noktada gerginlikler artıyor. Succession’ın yazarlarından Georgia Pritchett’nın dizinin 4 veya 5 sezon süreceğini açıklaması 3. sezona dair merakımıza merak katıyor.

Bu güz aylarında seyirci ile bir araya gelecek olan 3. sezondan yayına giren tanıtım fragmanını aşağıda bulacaksınızdır.

Kaynak: HBO

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu