Dizi Haberleri

Succession 3. Sezon, İzleyici ile Bu Yılın Sonbahar Aylarında Buluşacak

Succession 3. Sezon, İzleyici ile Bu Yılın Sonbahar Aylarında Buluşacak, Sinema ve dizi takipçileri için Succession 3. Sezon, İzleyici ile Bu Yılın Sonbahar Aylarında Buluşacak konusunu ele aldık.. Yazımızda Succession 3. Sezon, İzleyici ile Bu Yılın Sonbahar Aylarında Buluşacak ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Succession 3. Sezon, İzleyici ile Bu Yılın Sonbahar Aylarında Buluşacak

Adam McKay’in yapımcıları içinde olduğu, Altın Küre ve Emmy ödüllü HBO yapımı Succession’ın yeni sezon çalışmaları sürdürmekte. Succession 3. sezon, seyirci ile bu seneın sonbahar aylarında bir araya gelecek. 

Senaryosunu yazdığı In the Loop filmiyle Oscar’a aday olan Jesse Armstrong’un yaratıcısı olduğu, yapımcıları içinde Vice ve The Big Short gibi filmlerle son senelerda adından övgüyle söz ettiren Adam McKay‘in olduğu HBO dizisi Succession, ilk iki sezonuyla seyircilerin beğenisini kazandı ve başta Altın Küre ve Emmy olmak üzere bir çok ödüle layık görüldü. Başarılı dizinin yeni sezonu için heyecanlı bekleyişimiz sürerken, net bir tarih verilmese de 3. sezonun bu güz aylarında seyirci ile buluşacağı bilgisi verildi.

HBO’nun bi hayli beğeni alan yapımı Succession’ın konusu dev bir medya şirketinin sahibi olan Roy ailesi etrafında şekilleniyor ve babalarının hastalığının ardından şirketin yönetimini devralmak için birbirleriyle savaşan kardeşlerin çekişmesine odaklanıyor. Oyuncu ekibinde bulunan Brian CoxKieran CulkinJeremy StrongSarah SnookHiam AbbassNicholas BraunPeter Fiedman ve Natalie Gold gibi isimlere yer veriyor. 3. sezonunda ise son kez Godzilla vs. Kong filminde seyrettiğimiz, Big Little Lies dizisindeki sergilediği güçle Altın Küre kazanan Alexander Skarsgård ve The Pianist filmiyle Oscar kazanan, The Grand Budapest Hotel, Midnight in Paris, Peaky Blinders gibi yapımlarda rol alan, önümüzdeki yıl The French Dispatch filminde izleyeceğimiz Adrien Brody diziye dâhil olacak.

Succession 3. Sezon, İzleyici ile Bu Yılın Sonbahar Aylarında Yapacak

2. sezonda Logan Roy, oğlu Kendall aracılığıyla pusuya düşürülmüş ve aile içindeki savaş daha da artmıştı. Dolayısıyla 3. sezonda aile bireyleri içindeki gerilim ve çatışmanın daha da yükseleceğine tanık bulunacağız. Ailevi, siyasi ve finansal ittifakları güvence altına almak için çabalar sürerken, sert bir şirket savaşı, aile iç savaşına dönüşme tehdidiyle burun buruna geliyor. Bu noktada gerginlikler artıyor.

Dizinin yazarlarından Georgia Pritchett, Succession’ın 4 veya 5 sezon süreceği, ardından noktalanacağı açıklamasını yaptı.

3. sezon çekimleri devam ederken, dizinin HBO ve HBO Max’in içeriklerden sorumlu yöneticisi Casey Bloys’un açıklamalarına göre sonbahar aylarında seyirci ile bir araya gelecek yeni sezonunu dört gözle bekliyoruz.

Succession ile alakalı gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak: The Wrap , Colönder

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu