Sinema Haberleri

Şubat 2021’de vefat eden, çocuk gelişimi üzerine kitaplarıyla tanınan, “Mükemmel değil, iyi insan yetiştirmeyi hedefleyin” ve “Mış Gib Yaşamlar” kitabının yazarı kimdir?

Şubat 2021’de vefat eden, çocuk gelişimi üzerine kitaplarıyla tanınan, “Mükemmel değil, iyi insan yetiştirmeyi hedefleyin” ve “Mış Gib Yaşamlar” kitabının yazarı kimdir?, Dizi ve film severler için Şubat 2021’de vefat eden, çocuk gelişimi üzerine kitaplarıyla tanınan, “Mükemmel değil, iyi insan yetiştirmeyi hedefleyin” ve “Mış Gib Yaşamlar” kitabının yazarı kimdir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Şubat 2021’de vefat eden, çocuk gelişimi üzerine kitaplarıyla tanınan, “Mükemmel değil, iyi insan yetiştirmeyi hedefleyin” ve “Mış Gib Yaşamlar” kitabının yazarı kimdir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Şubat 2021’de vefat eden, çocuk gelişimi üzerine kitaplarıyla tanınan, “Mükemmel değil, iyi insan yetiştirmeyi hedefleyin” ve “Mış Gib Yaşamlar” kitabının yazarı kimdir?

Türkiye’de televizyon ekranlarının en fazla kazandıran ve izlenen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ile bu akşam atv ekranlarında seyirci ile buluşuyor ve yine birbirinden enteresan sorularla seyredenleri ekranlara kilitliyor. Az önce sorulan Şubat 2021’de vefat eden, çocuk gelişimi üzerine kitaplarıyla tanınan, “Mükemmel değil, iyi insan yetiştirmeyi hedefleyin” ve “Mış Gib Yaşamlar” kitabının yazarı kimdir? sorusu, yarışmanın takipçileri aracılığıyla merakla araştırılıyor. Peki, az önce bi hayli beğeni alan yarışma milyonerde sorulan Şubat 2021’de vefat eden, çocuk gelişimi üzerine kitaplarıyla tanınan, “Mükemmel değil, iyi insan yetiştirmeyi hedefleyin” ve “Mış Gib Yaşamlar” kitabının yazarı kimdir? sualinin yanıtı şöyle;

SORU:

CEVAP:

A – Cemil Meriç
B – Doğan Cüceloğlu (Cevap)
C – Bilge Karasu
D – Adalet Ağaoğlu

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu