Sinema Haberleri

Şu anda saatte 42.00 kilometrenin üzerinde bir hızla ilerlemekte olan ve hızı her geçen saniye artan insan yapımı en hızlı araç hangisine doğru gitmektedir?

Şu anda saatte 42.00 kilometrenin üzerinde bir hızla ilerlemekte olan ve hızı her geçen saniye git gide artan insan yapımı en bi hayli hızlı araç hangisine doğru gitmektedir?, Dizi ve film severler için Şu anda saatte 42.00 kilometrenin üzerinde bir hızla ilerlemekte olan ve hızı her geçen saniye git gide artan insan yapımı en bi hayli hızlı araç hangisine doğru gitmektedir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Şu anda saatte 42.00 kilometrenin üzerinde bir hızla ilerlemekte olan ve hızı her geçen saniye git gide artan insan yapımı en bi hayli hızlı araç hangisine doğru gitmektedir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Şu anda saatte 42.00 kilometrenin üzerinde bir hızla ilerlemekte olan ve hızı her geçen saniye git gide artan insan yapımı en bi hayli hızlı araç hangisine doğru gitmektedir?

Türkiye’de televizyon ekranlarının en fazla kazandıran ve izlenen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ile bu akşam atv ekranlarında seyirci ile buluşuyor ve yine birbirinden enteresan sorularla seyredenleri ekranlara kilitliyor. Az önce sorulan Şu anda saatte 42.00 kilometrenin üzerinde bir hızla ilerlemekte olan ve hızı her geçen saniye git gide artan insan yapımı en bi hayli hızlı araç hangisine doğru gitmektedir? sorusu, yarışmanın takipçileri aracılığıyla merakla araştırılıyor. Peki, az önce bi hayli beğeni alan yarışma milyonerde sorulan Şu anda saatte 42.00 kilometrenin üzerinde bir hızla ilerlemekte olan ve hızı her geçen saniye git gide artan insan yapımı en bi hayli hızlı araç hangisine doğru gitmektedir? sualinin yanıtı şöyle;

SORU: Şu anda saatte 42.00 kilometrenin üzerinde bir hızla ilerlemekte olan ve hızı her geçen saniye git gide artan insan yapımı en bi hayli hızlı araç hangisine doğru gitmektedir?

CEVAP:

A – Güneş’e (Cevap)
B – Ay’a
C – Sirius Yıldızı’na
D – Neptün’e

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu