Dizi Haberleri

Stranger Things 4. Sezon Çekimleri Ağustos Ayında Tamamlanacak

Stranger Things 4. Sezon Çekimleri Ağustos Ayında Tamamlanacak, Sinema ve dizi takipçileri için Stranger Things 4. Sezon Çekimleri Ağustos Ayında Tamamlanacak konusunu ele aldık.. Yazımızda Stranger Things 4. Sezon Çekimleri Ağustos Ayında Tamamlanacak ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Stranger Things 4. Sezon Çekimleri Ağustos Ayında Tamamlanacak

David Harbour, Stranger Things’in heyecanla beklenen 4. sezonunun çekimlerinin ağustos ayında biteceğinı açıkladı. Stranger Things 4. sezon, bu sene seyirci ile buluşabilir.

Netflix’in bi hayli beğeni alan dizisi Stranger Things, 4. sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. 4. sezonun pandemi sebebiyle ara verilen çekimlerine ekim ayında başlanmış, çekimlerin yeniden başlamasının ardından yeni sezonda oyuncu ekibinde bulunan bulunacak isimler ve karakterlerine dair ilk detaylar da paylaşılmıştı. Pandemi sebebiyle beklenenden fazla daha uzun süren çekim sürecinde nihayet sona yaklaşılmış gibi görünmekte. Dizide Jim Hopper kişiliğine hayat veren David Harbour, bir önceki günlerde Jimmy Kimmel’ın sunduğu talk show‘a katıldı ve programda dizinin prodüksiyonu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Harbour çok fazla detay vermekten kaçınsa da, Stranger Things 4. sezon çekimlerinin ağustos ayında bitmiş bulunacağını açıkladı.

Stranger Things’in 3. sezonunda, ana karakterlerimiz bir kez daha Upside Down’dan gelen canavarlarla yüz yüze gelmiş; sezon sonunda Hopper’ın başına gelenlerin ardından Byers Ailesi, yanlarına Eleven’ı da alarak Hawkins’ten ayrılmaya karar vermişti. Mike, Dustin, Lucas ise Hawkins’te kaldı. Karakterlerimizin Hawkins dışına çıkacak olması, farklı ve karanlık maceraların bizleri beklediğini gösteriyor. Dizinin yaratıcıları olan Duffer Kardeşler de 4. sezonun en büyük ve en korkunç sezonları bulunacağını dile getiriyor. Duffer Kardeşler’in bu vaadini yerine getirip getiremeyeceğini bilave edip göreceğiz.

Stranger Things 4. Sezon Bu Yıl İzleyici ile Buluşabilir

Stranger Things 4. Sezon

Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Maya Hawke gibi isimlerin ilk üç sezondaki rolleriyle geri döneceği dördüncü sezonda oyuncu kadrosuna dâhil olacak yeni isimler; Jamie Campbell Bower, Eduardo Franco, Joseph Quinn, Robert Englund, Sherman Augustus, Mason Dye, Nikola Djuricko ve Tom Wlaschiha olacak.

Stranger Things’in 4. sezonunun yayın tarihi halen açıklanmamış olsa da bi hayli beğeni alan dizinin çekimlerinin ağustos ayında tamamlanacak olması, dizinin bu sene bitmeden ekrana gelme ihtimalinin olduğunu gösteriyor. Post-prodüksiyon sürecinin epey vakit aldığı düşünülürse, 4. sezonu bu seneın son aylarında veya 2022’nin ilk çeyreğinde izleme şansı yakalayabiliriz.

Kaynak: The Film Updates

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu