Dizi Haberleri

Steve Martin ve Selena Gomez’li Only Murders in the Building Dizisinden Fragman Yayınlandı

Steve Martin ve Selena Gomez’li Only Murders in the Building Dizisinden Fragman Yayınlandı, Sinema ve dizi takipçileri için Steve Martin ve Selena Gomez’li Only Murders in the Building Dizisinden Fragman Yayınlandı konusunu ele aldık.. Yazımızda Steve Martin ve Selena Gomez’li Only Murders in the Building Dizisinden Fragman Yayınlandı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Steve Martin ve Selena Gomez’li Only Murders in the Building Dizisinden Fragman Yayınlandı

Steve Martin, Martin Short ve Selena Gomez’in başrollerinde olduğu komedi türündeki Only Murders in the Building dizisinden fragman yayınlandı. Steve Martin’in yaratıcısı olduğu dizi, 31 Ağustos’ta Hulu’da seyirci ile bir araya gelecek.

Komedi sinemasının ikon isimlerinden Steve Martin ve Martin Short, son kez A Rainy Day in New York filminde seyrettiğimiz, müzisyen kimliğiyle adını geniş kitlelere duyuran Selena Gomez ile birlikte Hulu’da yayına girecek Only Murders in the Building dizisi için bir araya geliyor.

Steve Martin ve Grace and Frankie’nin senaristlerinden John Hoffman‘ın yaratıcısı olduğu komedi türündeki dizinin yapımcı koltuğunda Crazy, Stupid, Love. ve Last Vegas gibi filmlerin konusunu kaleme alan, This Is Us’la Emmy adaylığı kazanan Dan Fogelman oturuyor.

Steve Martin’in Yaratıcısı Olduğu Only Murders in the Building, 31 Ağustos’ta Hulu’da İzleyici ile Buluşacak

Only Murders in the Building

Dizi, gerçek bir suç hikâyesinin komedi perspektifinden bakışını seyirciye yansıtacak ve aynı yerde oturan üç yabancıyı, Charles, Oliver ile Mabel’i (Steve Martin, Martin Short ve Selena Gomez) odak noktasına alacak.

Yukarı Batı Yakası’ndaki seçkin apartmanlarında korkunç bir ölüm yaşandığinde, üçlü cinayetten şüphelenir ve gerçeği araştırmak için yola koyulur. Davayı belgelemek için kendilerine ait bir podcast kaydederken, üçü de binanın seneler öncesine dayanan karmaşık sırlarını görülmektedirır. Birbirlerine dile getirdikleri yalanlar, teker teker görülmektedirken; bu üçlü, çok geç olmadan git gide artan ipuçlarını deşifre etmek için birbiriyle yarışır. Aralarında bir katilin yaşıyor olabileceğini fark etmeleri ise hadiseleri değişik bir noktaya sürükler.

Başrollerinde iddialı isimler barındırmasıyla dikkat çeken dizi, 31 Ağustos‘ta Hulu’da seyirci ile bir araya gelecek. Diziden yayına giren fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Kaynak: The Playlist

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu