Dizi Haberleri

Steve Buscemi ve Daniel Radcliffle’li Miracle Workers Dizisinin 3. Sezonundan Yeni Fragman Yayınlandı

Steve Buscemi ve Daniel Radcliffle’li Miracle Workers Dizisinin 3. Sezonundan Yeni Fragman Yayınlandı, Sinema ve dizi takipçileri için Steve Buscemi ve Daniel Radcliffle’li Miracle Workers Dizisinin 3. Sezonundan Yeni Fragman Yayınlandı konusunu ele aldık.. Yazımızda Steve Buscemi ve Daniel Radcliffle’li Miracle Workers Dizisinin 3. Sezonundan Yeni Fragman Yayınlandı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Steve Buscemi ve Daniel Radcliffle’li Miracle Workers Dizisinin 3. Sezonundan Yeni Fragman Yayınlandı

Steve Buscemi ve Daniel Radcliffe’li Miracle Workers dizisinin 3. sezonundan yeni fragman ve görseller yayınlandı. Miracle Workers 3. sezon, 13 Temmuz’da ekranlara gelecek.

Harry Potter serisi ile hafızalarımızda sonsuza dek yer edinen Daniel  Radcliffe ve Reservoir Dogs, Fargo, Big Lebowski gibi yapımlardan tanıdığımız Steve Buscemi ile birlikte başrollerini paylaşımı yaptıkları komedi türündeki antoloji dizisi Miracle Workers’ın üçüncü sezonundan yeni fragman ve görseller yayınlandı.

Simon Rich’in yaratıcısı olduğu dizinin ilk sezonu, Rich’in 2012 senesinde What in God’s Name adlı romanına dayanan dizide Steve Buscemi Tanrı’yı, Daniel Radcliffe ise dünyayı bir felaketten kurtarmak isteyen düşük düzeyli bir melek olan Craig’i oynuyordu. İkinci sezon ise insanlık tarihinin karanlık dönemlerine uzanan Orta Çağ’a uzanan bir yolculuğu konu alıyordu.

Miracle Workers 3. sezon, bu kez Amerika’nın batısında, 1844 senesinde geçecek. Yeni sezonun konusu, bir kanun kaçağı (Buscemi), idealist bir kasaba vaizi (Radcliffe) ve serüvenci bir kadının (Viswanathan) Oregon yolundaki yolculukları etrafında şekillenecek. Yeni sezonun ismi, konusuyla alakalı ipuçları verecek biçimde Miracle Workers: Oregon Trail olacak.

Miracle Workers 3. Sezon, 13 Temmuz’da Başlayacak

Tıpkı American Horror Story gibi her sezonunda değişik bir konuyu ele alan Miracle Workers, bu sefer yolculuğuna Amerika’nın batısında Oregon yolunda devam edecek. Yeni sezonda Daniel Radcliffe, Steve Buscemi, Geraldine Viswanathan ve Karan Soni’yi yeniden farklı rollere bürünmüş biçimde göreceğiz.

Dizinin yeni sezonundan yayına giren fragmanda, hikâyeden ne beklememiz gerektiği yansıtılıyor. Viswanathan’ın oynadığı Prudence Aberdeen’inin bir grup seks işçisiyle konuştuğunu ve bu konuşma neticesinde 1840’li senelerda bu hususta hangi terimin kullanılmasının uygun bulunacağına dair bir yanlış anlaşılmaya karıştığını göze çarpıyor. Ayrıca, Radcliffe’in hayat verdiği Rahip Ezekiel Brown’ın, atın anatomik çizimini bir haritayla karıştıracak kadar alakasız olmasına rağmen, Oregon Patikası boyunca bir grup göçmene önderlik ettiğini göze çarpıyor.

Sezondan paylaşılan sinopsis ise şöyle; “İlgiyle karşılanan antoloji dizisi Miracle Workers’ın üçüncü sezonu Daniel Radcliffe, Steve Buscemi, Geraldine Viswanathan ve Karan Soni’yi bu kez eski dönem Amerika Batı’sına götürüyor. 1844 senesinde geçen hikâye idealleri olan bir ufak kasaba vaizini (Radcliffe), aranan bir kanun kaçağı (Buscemi) ve kırsal kesimden gelen maceraperest bir kadın (Viswanathan) ile bir araya gelerek batıya uzanarak Oregon rotasında ilerleyen bir yük treninde endişe verici, riskli ve ilgi çekici bir takım oluştururken takip edecek.”

Miracle Workers: Oregon Trail isimli üçüncü sezon, 13 Temmuz’da ekranlara gelecek.

Miracle Workers 3. Sezon

Kaynak: Colönder

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu