Oyun Haberleri

Steam yaz indirimleri 2021 ne zaman yapılacak?

Steam yaz indirimleri 2021 ne zaman yapılacak?, Oyun severler için Steam yaz indirimleri 2021 ne zaman yapılacak? başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Steam yaz indirimleri 2021 ne zaman yapılacak? ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Steam yaz indirimleri 2021 ne zaman yapılacak?

Her yıl mağazanın en az bir kez çöktüğü Steam yaz indirimleri tarihi sızdırıldı. İndirimler ne zaman yapılacak? Sorusunun yanıtı SteamDB’den geliyor. Paylaştıkları indirim tarihleri için “Onaylanmamış veya sızıntı” diyorlar fakat önceki senelera bakarak tarihlerin doğru olma olasılığının yüksek olduğunu aktarabiliriz.

  • Bakınız: Steam indirimleri 2021 – Bir sonraki Steam satışı ne zaman?

Steam yaz indirimleri tarihi yaşandı

Steam’in her sene düzenli olarak yaptığı büyük indirimlerden birisi olan yaz indirimi, bu sene da geçtiğimiz senelerda olduğu gibi Haziran ayının sonlarında başlıyor. SteamDB’nin web sayfasında bulunan bilgilere göre indirim 24 Haziran tarihinde başlayıp, 8 Temmuz’da sonlanacak. Platformda her sene gerçekleşen en büyük indirimlerden biri olduğunu ve bir çok iyi oyunu uygun fiyatlara alabileceğinizi hatırlatalım. Geçen yıl da 25 Haziran – 9 Temmuz tarihleri içinde yapılan indirimler bu sene bir gün erkene çekilmiş gibi görünmekte.

Steam yaz indirimleri sırasında belki aylardır fiyatının düşmesini beklediğiniz güzel oyunları kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Ayrıca platformda her büyük indirimde olduğu gibi yaz indirimlerinde de bir etkinlik gerçekleşmesini bekliyoruz. Bildiğiniz gibi “Puan Dükkanı” üzerinden harcayabileceğiniz puanları, satın alımlarınız ardından kazanıyorsunuz. Buradan profil arka planları, hareketli avatar çerçeveleri gibi bir çok değişik içerik almanız olabilecek olacak. İndirimler sırasında yaptığınız satın alımlardan da yine puanlar kazanarak bunlara özel bir etkinliğin gelmesi bekleniyor.

Steam yaz indirimleri tarihi sızdırıldı

Aynı zamanda SteamDB’de görüldüğü üzere yarından bu yana “Golden Week” etkinliği de ekranlara gelecek. Muhtemelen bir hafta sürecek bu etkinlikte bir çok bağımsız oyunun bunun yanında bazı büyük oyunlar da düşüşe girebilir. Ayrıca bu seneın takvimine incelediğimizde ufukta açık dünya oyunlarına yönelik bir indirimin geldiği de görülüyor. En yakın indirim olan “Golden Week” indirimleri yarından bu yana ekranlara gelecek. Ülkemizde de tam kapanmaya gidildiği bu sıralar evde geçireceğiniz vakti yeni oyunlar deneyerek değerlendirebilirsiniz.

  • Bakınız: Steam aile paylaşımı nasıl yapılır?

SteamDB’de de olduğu gibi Steam yaz indirimleri tarihi 24 Haziran – 8 Temmuz olarak sızdırıldı ve gerçeklik payının geçtiğimiz seneler da bakarak yüksek olduğunu aktarabiliriz. Uzun süredir almayı beklediğiniz bir oyun var mıydı? Görüşlerinizi hemen alt tarafta bulunan yorumlar bölümünde bizlerle ve diğer okurlarla paylaşmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu