Oyun Haberleri

Starfield ekran görüntüleri sızdırıldı

Starfield ekran fotoğrafları sızdırıldı, Oyun severler için Starfield ekran fotoğrafları sızdırıldı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Starfield ekran fotoğrafları sızdırıldı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Starfield ekran fotoğrafları sızdırıldı

Starfield ekran fotoğrafları ile yeniden karşımıza çıktı. Bethesda’nın ilk kez E3 2018 fuarında açıkladığu Starfield, öncedenki dönemini de göz önüne alırsak uzun süredir yapım aşamasında olan bir oyun. Firmanın The Elder Scrolls 6 ile birlikte en ağır toplarından biri olarak gösterilen bu yeni oyunu, sızdırılan ekran fotoğrafları ile bir kez daha gündeme geldi. Starfield için son kez Eylül 2020 zamanında birkaç görsel ortaya çıkmış fakat Bethesda bu hususta bir açıklama yapmamıştı.

2018’de açıklamalan Starfield ekran fotoğrafları ile gündemde

Muhtemelen Xbox ve PC platformlarına özel olan Starfield’ın çıktığı zamanda Game Pass sistemine eklenebileceği de konuşulmuştu. Oyunun sızdırılan yeni ekran fotoğraflarıne incelediğimizde ise yalnızca mekan içinde birkaç görselin olduğunı göze çarpıyor. Tabi kişiliğimiz ve oyunun arayüzü de bir ekran görüntüsünde kendisine yer edinmiş. Arayüz bölümünde sol kısmı çözmek biraz zor olsa da sağ tarafta klasik olarak can barı, dayanıklılık barı ve silah göstergesi gözleri üstüne topluyor.

Ayrıca sızdırılan bu ekran fotoğraflarınin oyunun 2018 dönemine ait olduğu da iddia edilmiş. Yani hem görsel anlamda hem de arayüz yönünden çok büyük değişikliklere imza atılmış olabileceğini aktarabiliriz. 

Starfield ekran görüntüleri sızdırıldı

Starfield ekran görüntüleri sızdırıldı

Starfield ekran görüntüleri sızdırıldı

Starfield ekran görüntüleri sızdırıldı

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu