Oyun Haberleri

Star Wars Jedi Fallen Order PS5 ve Xbox Series X / S’e geliyor

Star Wars Jedi Fallen Order PS5 ve Xbox Series X / S’e geliyor, Oyun severler için Star Wars Jedi Fallen Order PS5 ve Xbox Series X / S’e geliyor başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Star Wars Jedi Fallen Order PS5 ve Xbox Series X / S’e geliyor ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Star Wars Jedi Fallen Order PS5 ve Xbox Series X / S’e geliyor

Electronic Arts, PlayStation 5 ve Xbox Series X / S için Star Wars Jedi Fallen Order‘ı piyasaya sürecek. Respawn’ın aksiyon macera oyununun “bir dizi teknik iyileştirme” içeren yeni nesil sürümü 2021 yaz aylarında piyasaya sürülecek biçimde hazırlanıyor.

Star Wars Jedi Fallen Order PS5 ve Xbox Series X / S için bu yaz çıkacak

Ayrıca eğer oyuna sahipseniz oyununuzu yeni nesil sürümüne ücretsiz biçimde yükseltebileceksiniz. Resmi Star Wars web sitesinde yapılan açıklamaya göre “Daha fazla ayrıntı yakında zamanda gelecek.”

  • Bakınız: Jason Schreier: Star Wars KOTOR Remake yapım aşamasında

Star Wars Jedi Fallen Order, önceden Mart ayında Alman video oyunları derecelendirme kurulu aracılığıyla PS5 ve Xbox Series X / S için derecelendirilmişti.

EA, ocak ayında Sony ve Microsoft’un son konsollarında oynandığında oyunun Xbox One ve PS4 sürümlerini geliştiren bir yeni nesil optimizasyon güncellemesi yayınlamıştı. Bu güncelleme, PS5 ve XSX/S’de kare hızını ve enerjik çözünürlük aralıklarını değiştiriyordu. 

Star Wars Jedi Fallen Order PS5 ve Xbox Series X / S'e geliyor

Temmuz 2020’de EA, Respawn’ın oyununun 10 milyon oyuncuyu da geçtiğini belirtmişti. Hayranlar aracılığıyla bi hayli beğeni alan bir oyun olarak hafızalarda yer etmeyi başaran yapım, bunu satışlarına da yansıtmış gibi görünmekte. Yayıncı oyun için “son birkaç yılın patlama yapan başlıklarından biri” demişti ve CEO Andrew Wilson, “tamamen yeni bir serinin ilk başlığı” olarak nitelendirmişti. Yapılan açıklamalar ve satış başarısına da bakarak Star Wars Jedi: Fallen Order için bir devam oyununun planlar içinde olduğunu aktarabiliriz.

  • Bakınız: Titanfall 2 oyuncu sayısı rekor düzeyye çıktı

Titanfall ve Apex Legends serilerinin arkasındaki isim olan Respawn son haftalarda orijinal bir oyun projesi üzerinde çalıştığını da doğrulamıştı.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu