Dizi Haberleri

Star TV Ufuk Özkan Süpermarket yarışması ile geliyor

Star TV Ufuk Özkan Süpermarket yarışması ile geliyor, Dizi ve film severler için Star TV Ufuk Özkan Süpermarket yarışması ile geliyor konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Star TV Ufuk Özkan Süpermarket yarışması ile geliyor ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Star TV Ufuk Özkan Süpermarket yarışması ile geliyor

Ufuk ÖzkanSüpermarket yarışması ile ekranlarda!

Oyunculuğu ile herkesin beğenisini kazanan Ufuk Özkan yeni bir yarışma programı ile ekranlarda olacak. En son Kalk Gidelim dizisinde bulunan ve TRT 1 ekranlarında yayına giren Aileler Yarışıyor yarışma programını sunan Ufuk Özkan, Star TV ekranlarında yayına girecek olan yeni yarışma programı Süpermarket’in sunuculuğunu yapacak. Global Medya yapımcılığı ile karşımıza çıkacak olan yarışma önceden Kanal 6 ve Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkmıştı. 

Yarışmada, ürünlerin tamamı gerçek bir market düzeninde hazırlanıyor fakat markalar yer almıyor. Yarışmadaki tüm sorular ve etaplar ürünleri bulmaya yönelik olarak hazırlanıyor. Programda 3 takım yer alıyor. Herkes mutfak masasının masraflarını karşılayabilmek için yarışıyor. Birinci takım, kazandıkları ödüllerinin bunun yanında büyük ödülün sahibi olabilmek için  yarışıyor. Etaplardaki sorular ve yanıtlarla veya marketteki ürünleri bularak, yarışmacılar bir buçuk dakikalık sürelerini 3 buçuk dakikaya kadar çıkarabiliyor. Kazanılan süre zarfında marketten alışveriş yapılıyor. En fazla değerdeki alışverişi yapan takım, o miktarda para kazanıyor. Ayrıca markette bulunan özel ürünşer, toplanan ürünlere göre daha fazla para kazandırıyor. En büyük değerde ürün toplayan ekip, market içinde büyük ödülü aramaya başlıyor. Bu aramayı yapabilmek için onlara 4 sorulu bilmeceler eşlik ediyor. Süpermarket’te kazanılan para ödülü, hem de büyük ödül onların oluyor.

Süpermarket yakında zamanda Star TV ekranlarında ekranlara gelecek.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu