Dizi Haberleri

Star TV Menajerimi Ara dizisinin reyting sonuçları belli oldu mu?

Star TV Menajerimi Ara dizisinin reyting sonuçları belirlendi mu?, Dizi ve film severler için Star TV Menajerimi Ara dizisinin reyting sonuçları belirlendi mu? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Star TV Menajerimi Ara dizisinin reyting sonuçları belirlendi mu? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Star TV Menajerimi Ara dizisinin reyting sonuçları belirlendi mu?

Star TV’de yayın yaşamına başlayan Menajerimi Ara dizisi 25 Ağustos 2020 Salı günü ilk bölümüyle ekrana geldi. Menajerimi Ara dizisinin reyting sonuçları, AB ve Total reyting sıralamalarının nasıl olduğu seyirciler aracılığıyla merak konusu oldu.

Menajerimi Ara Dizisi Reyting Sonuçları

Star TV’yle birlikte yayına giren Menajerimi Ara dizisi 25 Ağustos Salı günü ilk bölümünü ekranlara sundu. Yaz aylarında salı günleri ekranlarda herhangi bir dizi yayınlanmamasından dolayı dizinin büyük bir izlenme oranına sahip bulunacağı düşünülüyor. Dizinin reyting sonuçlarının çarşamba günü saat 10.00 itibariyle açıklanması bekleniyor.

Menajerimi Ara Dizisi 1. Bölüm Reytingi 25 Ağustos Salı

Star TV ekranlarında 25 Ağustos Salı günü gösterime giren Menajerimi Ara dizisinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu gibi başarılı aktörlerin dışında Yaprak Medine, Deniz Can Aktaş, Pınar Ünsal, Nazlı Ünal gibi Başarılı isimlerde boy gösteriyor. Dizinin ilk reyting değerlerinin nasıl bulunacağı ilerleyen süreçlerde dizinin devam edip etmeyeceği hususunda büyük rolü olduğu düşünülüyor.

Menajerimi Ara Dizisi 2. Bölüm Reytingi 1 Eylül 2020 Salı

Menajerimi Ara dizisi her hafta salı günü seyircilerinin ekranlarında olmaya devam edecek. 1 Eylül Salı günü yeni bölümüyle devam edecek olan dizinin kaderini ilk üç haftalık bölümleri karar verecek. Reyting değerlerinin yüksek olması, dizinin ömrünün ne kadar uzun süreceğine karar veren en mühim faktör olarak görünüyor. Dizi yeteri kadar izlenmeye ulaşır, reytingi yeterli miktarda gelirse uzun süreler ekranlarda görünmeye devam edecek.

Menajerimi Ara Dizisi Erken Final Yapar mı?

Yayın yaşamına yeni giren bir dizinin geleceği ile ilgili ne bulunacağını kestirmek biraz güç bir mesele. Lakin dizinin oyuncuları ve konusuna bakılacak olursa yayın yaşamında adından uzun süreler söz ettirecek gibi duruyor.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu