Dizi Haberleri

Star TV Kazara Aşk dizisi konusu ve oyuncuları kimlerdir? Kazara Aşk ne zaman başlar?

Star TV Kazara Aşk dizisi konusu ve oyuncuları kimlerdir? Kazara Aşk ne zaman başlar?, Dizi ve film severler için Star TV Kazara Aşk dizisi konusu ve oyuncuları kimlerdir? Kazara Aşk ne zaman başlar? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Star TV Kazara Aşk dizisi konusu ve oyuncuları kimlerdir? Kazara Aşk ne zaman başlar? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Star TV Kazara Aşk dizisi konusu ve oyuncuları kimlerdir? Kazara Aşk ne zaman başlar?

Koliba Film aracılığıyla ortaya konan yeni dizi Kazara Aşk Star TV ekranlarında yayınlanmaya hazırlanıyor. Romantik komedi türündeki dizinin yayınlanacağının açıklanması ardından seyirciler de yaz sezonunda izleyecekleri yapımın oyuncu ekibinde bulunan kimler olduğunu araştırmaya başladılar.

Star TV kapsamı içinde yaz sezonu içinde yayına girecekları ifade edilen Menajerimi Ara, İyi Günde Kötü Günde, Sol Yanım ve Seni Çok Bekledim gibi dizilerin bunun yanında Kazara Aşk dizisinin de yayınlanacağı bilgisi verildi. Bu yapım ile birlikte Star TV’nin haftanın tüm günlerinde yayınlayacağı bir dizisi olmuş oldu.

Koliba Film geçtiğimiz sene içinde Masum Değiliz ve Canevim isimli dizileri ortaya koymuş, bu dizilerin geniş seyirci kitlesine ulaşmamasında kaynaklı maddi zarar etmişti. Yapım şifrketinın şimdiki amacı ise Kazara Aşk dizisi ile yaptığı maddi zararı telafi etmek.

Romantik komedi türünde izlenecek olan dizinin genel konusuna bakıldığında birbirini tanımayan iki gencin kazara karşılaşmaları ve birbirlerine aşık olmaları izlenecek.

Kazara Aşk Dizisi Oyuncuları

Gökçe Akyıldız

Star Tv ekranlarında yayına girmesi hedeflenen Kazara Aşk dizisinin kadın başrol oyuncusu Gökçe Akyıldız oldu. Daha önce Kırgın Çiçekler dizisinde rol alan ve evlendikten sonra oyunculuğa bir süre ara veren güzel oyuncu, Kazara Aşk dizisinin kadrosunda bulunan bulunacak. 

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu