Dizi Haberleri

Star Trek: Picard Dizisinin 2. Sezonundan Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Star Trek: Picard Dizisinin 2. Sezonundan Yeni Bir Fragman Yayınlandı, Sinema ve dizi takipçileri için Star Trek: Picard Dizisinin 2. Sezonundan Yeni Bir Fragman Yayınlandı konusunu ele aldık.. Yazımızda Star Trek: Picard Dizisinin 2. Sezonundan Yeni Bir Fragman Yayınlandı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Star Trek: Picard Dizisinin 2. Sezonundan Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Patrick Stewart aracılığıyla canlandırılan Kaptan Picard’a odaklanan Star Trek: Picard dizisinin 2. sezonundan yeni bir fragman yayınlandı. Dizinin 2. sezonu, seyirci ile önümüzdeki yıl bir araya gelecek.

2017 senesinde yayınlanmaya başlayan Star Trek: Discovery ile efsaneleşmiş bilimkurgu serisi Star Trek’i seneler sonra dizi dünyasına döndüren Paramount+, Star Trek evreninde geçen dizilerinin sayısını arttırırken bu doğrultuda Star Trek: Picard‘ı da seyirciyle buluşturmuştu.

Dizinin ilk sezonu, seyircileri Star Trek: Nemesis’de anlatılan hadiselerin seneler sonrasına götürmüş ve uzay maceralarını geride bırakıp Fransa’nın La Barre bölgesinde bulunan bir bağda yaşamaya başlayan, yaşananları atlatmaya çalışan emekli Kaptan Picard’ın seneler sonra Starfleet’e geri dönmek zorunda kalmasını anlatmıştı.

2020 senesinin başlarında yayın yaşamına başlayan Star Trek:Picard dizisi, şimdi 2022 senesinde ekranlara ikinci sezonuyla dönmek için çalışmalarına sürdürmekte. Starfleet’e geri döndükten sonra emeklilik yaşamı son bulan  Kaptan Picard, 24. yüzyılın sonlarında Romulus2un yıkılışı ve yaşanan trajedilerin ardından galaksiler arası yeni maceralarına odaklanıyor.

Star Trek: Picard 2. Sezon, 2022’de İzleyici ile Buluşacak

Star Trek:Picard’ın yayına giren 2. sezon fragmanında dikkat çeken en mühim detay, Jeri Ryan’ın oynadığı Seven of Nine’a yapılan vurgu. Ayrıca, Star Trek: The Next Generation’da Q kişiliğine hayat veren John de Lancie de, seneler sonra 2. sezon vesilesiyle aynı kişiliği canlandırmak üzere rolüne geri dönecek.

John de Lancie yeni sezonda, ilk sezonda Patrick Stewart’a eşlik eden Alison Pill, Isa Briones, Evan Evagora, Michelle Hurd, Santiago Cabrera, Jeri Ryan, Orla Brady ve Brent Spiner gibi isimlerle birlikte rol alacak. Dizinin yürütücü yapımcılığını Alex Kurtzman, Akiva Goldsman, Terry Matalas ve Michael Chabon üstleniyor.

Star Trek: Picard, 2022 senesinde Paramount + ‘ta ekranlara gelecek.

Kaynak: Colönder

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu