Oyun Haberleri

Souls tarzı Final Fantasy oyununu Team Ninja yapıyormuş

Souls tarzı Final Fantasy oyununu Team Ninja yapıyormuş, Oyun severler için Souls tarzı Final Fantasy oyununu Team Ninja yapıyormuş başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Souls tarzı Final Fantasy oyununu Team Ninja yapıyormuş ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Souls tarzı Final Fantasy oyununu Team Ninja yapıyormuş

Kısa süre önce söylentilerı yaşanan ve Souls türünde bulunacağı söylenen yeni Final Fantasy oyunu ile alakalı bilgiler gelmeye sürdürmekte. Daha önce Square Enix ve Playstation bağlantıları sebebiyle bazı haberlerin erkenden ortaya çıkmasına neden olan “Navtra” kod adlı kullanıcı ortaya bir iddia atmış ve yeni bir Final Fantasy oyununun geliştirme aşamasında olduğunu belirtmişti. Üstelik bu oyunun Final Fantasy XVI ve Final Fantasy VII Remake Part II olmadığı, seriye gelecek bir yan oyun bulunacağı da söylenmişti. İşte ortaya bu oyunla alakalı yeni iddialar atıldı.

Yeni Final Fantasy oyununu Team Ninja yapıyor

E3 2021 fuarında açıklamalacağı gösterilen bu yeni Final Fantasy oyununun Souls türünde bulunacağına kesin gözüyle bakılıyor. Square Enix’in oyunun geliştirilmesi için Team Ninja ekibi ile anlaşmaya vardığı ve oyunun Nioh serisi ile en iyi Souls tarzı oyunlardan birine imza atan bu ekibe teslim edildiği belirtiliyor. İki firma önceden Dissidia Final Fantasy NT oyunu için bir araya gelmişti.

Final Fantasy Origin ismine sahip bulunacağı söylenen oyunun hikaye olarak ilk Final Fantasy oyununa bağlanacağı da gelen bilgiler içinde. Bu yeni oyunun da tıpkı FFVII Remake gibi en az bir yıl boyunca Playstation 5’e özel olarak kalacağı da ifade edilmiş.

Souls tarzı Final Fantasy oyununu Team Ninja yapıyormuş

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu