Oyun Haberleri

Sonic 30. yaş günü yeni oyunlar ve ürünler ile kutlanıyor

Sonic 30. yaş günü yeni oyunlar ve ürünler ile kutlanıyor, Oyun severler için Sonic 30. yaş günü yeni oyunlar ve ürünler ile kutlanıyor başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Sonic 30. yaş günü yeni oyunlar ve ürünler ile kutlanıyor ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Sonic 30. yaş günü yeni oyunlar ve ürünler ile kutlanıyor

Mavi kirpi dostumuz Sonic the Hedgehog yaşlanıyor. Nerede ise bir çok genç oyun sever arkadaşımızdan daha yaşlı olan Sonic, 30. yaş günü kutlamaları, Sega aracılığıyla Sonic Central etkinliğinde gerçekleştirildi. Etkinlik çok aydınlatıcı olmasa da, Sega en azından önceden söylentilere konu olan Sonic Colours remaster ve retro Sonic koleksiyonunu doğruladı.

Sonic 30. yaş günü için açıklamalan oyunlar

Sonic Colors: Ultimate

Sonic Colors önceden Nintendo DS ve Switch için çıkmıştı. Bazı eklemeler ile yeniden hazırlanan versiyonu olan Sonic Colours: Ultimate , bu seneın sonlarına doğru geliyor. Oyun , PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S ve Nintendo Switch için bölümler halinde yayına girecek. Bu yaz çıkıyor.

Retro Sonic Koleksiyonu

Sonic 30. yaş günü yeni oyunlar ve ürünler ile kutlanıyor

Sonic’in “yeni platformlar” için yeni retro derlemesinde Sonic Origins ve Sonic the Hedgehog 1, 2 ve 3, Sonic & Knuckles ve Sonic CD’sini içerecek. Sega, bu seneın ilerleyen günlerinde paylaşılacak daha fazla bilgi içeren “ek içerik ve özellikler” beklediğini dile getiriyor.

Sega bunun bunun yanında 30. yıl dönümü canlı yayını sırasında bir dizi ufak ölçekli açıklama yaptı. Two Point Hospital için ücretsiz Sonic temalı kozmetikler, bunun bunun yanında Yakuza spin-off Lost’ta bir Sonic: The Fighters arcade dolabı eklendi.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu