Sinema Haberleri

Son Darbe filminin konusu ne? Son Darbe filmi nerede çekildi, oyuncuları kimler?

Son Darbe filminin konusu ne? Son Darbe filmi nerede çekildi, oyuncuları kimler?, Dizi ve film severler için Son Darbe filminin konusu ne? Son Darbe filmi nerede çekildi, oyuncuları kimler? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Son Darbe filminin konusu ne? Son Darbe filmi nerede çekildi, oyuncuları kimler? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Son Darbe filminin konusu ne? Son Darbe filmi nerede çekildi, oyuncuları kimler?

Son Darbe filmi konusu ve oyuncuları merak edilmeye başlandı. Eski bir asker olan Michael Knox, yeğeni ile birlikte maç izlemek için West Ham Stadyumu’na gider. Tuttukları takımı desteklemeye giden ikili bi hayli heyecanlıdır. Lakin maçın başlamasının ardından aldığı telefon kendisinin ve statta bulunan bireylerin yaşamını kabusa çevirir… Peki; Son Darbe filmi konusu nedir? Son Darbe filmi oyuncuları kimler?

SON DARBE FİLMİ KONUSU

Eski bir asker olan Michael Knox, yeğeni ile birlikte maç izlemek için West Ham Stadyumu’na gider. Tuttukları takımı desteklemeye giden ikili bi hayli heyecanlıdır. Lakin maçın başlamasının ardından aldığı telefon kendisinin ve statta bulunan bireylerin yaşamını kabusa çevirir. Telefonun ucundaki teröristler stadyumu kontrolleri altına aldıklarını ve dediklerini yapmazlarsa patlatacaklarını söyler. Üstelik bu sırada Michael’ın yeğenini kaçırmışlardır. Teröristler, Michael’ın yeğenini serbest bırakma karşılığında yüklü miktarda fidye ister. Aksi takdir yeğeni dahil stattaki herkes ölecektir. Michael’ın onları durdurabilmek için yalnızca 90 dakikası mevcuttur. Zamanla yarışan Michael Knox teröristleri etkisiz hale getirip yeğenini ve stattaki binlerce insanın yaşamını kurtarabilecek midir?

SON DARBE FİLMİ OYUNCULARI

Orjinal adı : Final Score

Yönetmen : Scott Mann

Yapım Yılı : 2018

Türü : Aksiyon

Oyuncular : Dave Bautista, Pierce Brosnan, Ray Stevenson

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu