Dizi Haberleri

Sol Yanım Serra kimdir? Özge Yağız Gerçek adı, yaşı, memleket bilgileri

Sol Yanım Serra kimdir? Özge Yağız Gerçek adı, yaşı, memleket bilgileri, Dizi ve film severler için Sol Yanım Serra kimdir? Özge Yağız Gerçek adı, yaşı, memleket bilgileri konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Sol Yanım Serra kimdir? Özge Yağız Gerçek adı, yaşı, memleket bilgileri ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Sol Yanım Serra kimdir? Özge Yağız Gerçek adı, yaşı, memleket bilgileri

Yeni sezonda Star TV ekranlarına gelmeye hazırlanan Sol Yanım dizisi ile alakalı ayrıntılar ortaya çıkmaya sürdürmekte. Yapımcılığını BKM’nin üstüne aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli otururken, konusunu ise Melis Civelek kaleme alıyor. Geçmişte yaşanan aşkların günümüze tesirini aktaracak olan dizide Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli ve Cansel Erçin gibi ünlü isimler yer alıyor.  Dizinin başrol oyuncularından olan Özge Yağız, Serra kişiliğine hayat verecek.

Sol Yanım dizisi Serra kimdir?

Serra kişiliği, tek başına yaşamaya çalışan ve hayatla savaşan genç bir kadındır. Dizide Serra kişiliğini güzel oyuncu Özge Yağız canlandırmaktadır. 10 Nisan 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan oyuncu, Başkent Üniversitesi mezunudur. Oyunculuk kariyerine 2017 senesinde oynadığı Adını Sen Koy dizisi ile başlamıştır.

Sol Yanım Serra kimdir, gerçek adı ne? Özge Yağız kimdir, kaç yaşında? - Magazin Haberleri - Milliyet

Güzel oyuncu 2019 senesinde Yemin dizisinde hayat verdiği Reyhan kişiliğiyle kariyerinde zirve yaşamıştır.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu