Dizi Haberleri

Sol Yanım Selim kimdir? Tolga Mendi biyografisi

Sol Yanım Selim kimdir? Tolga Mendi biyografisi, Dizi ve film severler için Sol Yanım Selim kimdir? Tolga Mendi biyografisi konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Sol Yanım Selim kimdir? Tolga Mendi biyografisi ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Sol Yanım Selim kimdir? Tolga Mendi biyografisi

Star TV ekranlarına gelmek için gün sayan ‘Sol Yanım’ dizisi ile alakalı ayrıntılar ortaya çıkmaya sürdürmekte. Çekimleri devam eden dizinin karakterlerinden birisi olan Selim, Serra ile yaşayacağı aşkla diziye damga vuracak. Dizide hadiselerin büyük bir kısmı bu çift içindeki aşk ile dönecek.

Sol Yanım dizisi Selim kimdir?

Sol Yanım dizisinde bulunan Selim kişiliği, dizinin erkek başrolüdür. Sol Yanım’da Selim kişiliğini genç oyuncu Tolga Mendi canlandırıyor. Tolga Mendi 23 Mart 1993 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Çukurova Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezun olan oyuncu, Craft Tiyatro’da oyunculuk eğitimi almıştır. Genç oyuncu ilk ekran deneyimini 2015 senesinde olduğu Acı Aşk dizisinde yaşamıştır. Tolga Mendi 2016 senesinde Rüzgarın Kalbi, 2017’de Yeni Gelin dizilerinde de rol almıştır.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu