Dizi Haberleri

Sol Yanım dizisi Selim kimdir? Tolga Mendi’nin hayatı ve rol aldığı yapımlar

Sol Yanım dizisi Selim kimdir? Tolga Mendi’nin yaşamı ve oynadığı yapımlar, Dizi ve film severler için Sol Yanım dizisi Selim kimdir? Tolga Mendi’nin yaşamı ve oynadığı yapımlar konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Sol Yanım dizisi Selim kimdir? Tolga Mendi’nin yaşamı ve oynadığı yapımlar ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Sol Yanım dizisi Selim kimdir? Tolga Mendi’nin yaşamı ve oynadığı yapımlar

Star TV ekranlarına gelmek için gün sayan ‘Sol Yanım’ dizisi ile alakalı ayrıntılar ortaya çıkmaya sürdürmekte. Çekimleri devam eden dizinin karakterlerinden birisi olan Selim, Serra ile yaşayacağı aşkla diziye damga vuracak. Dizide hadiselerin büyük bir kısmı bu çift içindeki aşk ile dönecek.

Sol Yanım dizisi Selim kimdir?

Sol Yanım dizisinde bulunan Selim kişiliği, dizinin erkek başrolüdür. Sol Yanım’da Selim kişiliğini genç oyuncu Tolga Mendi canlandırıyor. Tolga Mendi 23 Mart 1993 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Çukurova Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezun olan oyuncu, Craft Tiyatro’da oyunculuk eğitimi almıştır. Genç oyuncu ilk ekran deneyimini 2015 senesinde olduğu Acı Aşk dizisinde yaşamıştır. Tolga Mendi 2016 senesinde Rüzgarın Kalbi, 2017’de Yeni Gelin dizilerinde de rol almıştır.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu