Dizi Haberleri

Sol Yanım dizisi reyting nasıl? Sol Yanım dizisi izlendi mi? Dizi tuttu mu? Devam edecek mi?

Sol Yanım dizisi reyting nasıl? Sol Yanım dizisi izlendi mi? Dizi tuttu mu? Devam edecek mi?, Dizi ve film severler için Sol Yanım dizisi reyting nasıl? Sol Yanım dizisi izlendi mi? Dizi tuttu mu? Devam edecek mi? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Sol Yanım dizisi reyting nasıl? Sol Yanım dizisi izlendi mi? Dizi tuttu mu? Devam edecek mi? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Sol Yanım dizisi reyting nasıl? Sol Yanım dizisi izlendi mi? Dizi tuttu mu? Devam edecek mi?

Star TV’de yayınlanmaya başlayan Sol Yanım dizisinin reyting listesindeki durumu merak konusu oldu. 26 Kasım Perşembe günü yayın yaşamına başlayan dizi, 12.bölümüyle ekranlara veda etti.

Sol Yanım konusu ne?

Başrolünü Özge Yağız, Tolga Mendi ve Defne Samyeli’nin üstüne aldığı Sol Yanım’da genç yaşta çalışmak zorunda kalıp annesinin bakım gereksinimlerini karşılayan Serra ile Kutlusay ailesinin veliahtı Selim’in tesadüfler neticesinde karşılaşması ve yaşananlar anlatılıyor.

Sol Yanım izlendi mi?

Sol Yanım dizisi reyting sonuçlarında istediğini alamadı. 12 bölümü tamamlayan dizi, beklenen etkiyi yaratamadı. Total ve AB reytinglerinde ilk 10 sıraya giremeyen dizi, alt sıralarda yer aldı ve reytinglere kurban giderek ekranlara veda etti.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu