Dizi Haberleri

Sol Yanım dizisi Asena kimdir? Defne Samyeli hakkında bilgiler

Sol Yanım dizisi Asena kimdir? Defne Samyeli ile ilgili bilgiler, Dizi ve film severler için Sol Yanım dizisi Asena kimdir? Defne Samyeli ile ilgili bilgiler konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Sol Yanım dizisi Asena kimdir? Defne Samyeli ile ilgili bilgiler ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Sol Yanım dizisi Asena kimdir? Defne Samyeli ile ilgili bilgiler

Star TV ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Sol Yanım dizisi seyirciler aracılığıyla heyecanla bekleniyor. Bu ay içinde yayına girmesi beklenen dizinin oyuncu ekibinde bulunan ise birden fazla bi hayli beğeni alan isim yer alıyor.

Dizide Asena kişiliği, zengin ve güzel bir kadın. İhsan Kutlusoy’a aşık olan ve bu aşk sebebiyle kızı ile arada kalan Asena’nın yapacağı seçim ise merak konusu. Dizide Asena kişiliğine ise Defne Samyeli hayat veriyor.

Defne Samyeli Kimdir?

1972’de dünyaya gözlerini açan Samyeli, Malatyalıdır. Boğaziçi Üniversitesi Habercilik bölümü mezun olan Samyeli uzun süre haber bülteni sunmuştur. 1991’de Miss Turkey 1.si olan Samyeli, Babam Sınıfta Kaldı, Kurtlar Vadiisi Pusu, İstanbullu Gelin ve Sol Yanım yapımlarında rol almıştır. Defne Samyeli’nin Instagram hesabı ise @defnesamyeli’dir.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu