Oyun Haberleri

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PS5 çıkış tarihi ertelendi

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PS5 çıkış tarihi ertelendi, Oyun severler için Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PS5 çıkış tarihi ertelendi başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PS5 çıkış tarihi ertelendi ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PS5 çıkış tarihi ertelendi

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Playstation 5 kullanıcılarını biraz daha bekletecek gibi görünmekte. Geliştirici yaptığı bir açıklama ile oyunun çıkış tarihinin PlayStation 5 için ertelendiğini dile getirdi. Lakin diğer platformlar için planlandığı gibi 4 Haziran’da piyasaya sürülecek.

  • İlginizi çekebilir: Sniper Ghost Warrior Contracts 2 çıkış tarihi

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PS5 için biraz gecikecek

Geliştirici CI Games aracılığıyla sosyal platform kanallarında paylaşılan bir açıklamaya göre, Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PS4, Xbox One, Xbox Series X / S ve PC’de 4 Haziran’da planlandığı gibi yayına girecek. Lakin yakın günlerde keşfedilen “beklenmedik” teknik sorunlar sebebiyle PS5 sürümünün bu tarihte oyuncuların karşısına çıkmasının olabilecek olmadığını dile getiriyorlar. Yine de geliştirici gecikmeyi telafi etmek için tüm PS4 sürümlerinin ücretsiz bir PS5 yükseltmesini içereceğini ve “PS5 kullanan bireylerin 4 Haziran’da oyunun tadını çıkarabilmesi için indirmeye hazır bulunacağını” dile getirdi.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PS5 çıkış tarihi ertelendi

Yani oyuncular oyunu çıkış gününde yeni nesil konsolun ekstralarıyla birlikte oynayamayacağını, fakat yine de PS4 sürümü alıp PS5 sürümü çıkana kadar idare edebileceklerini anlıyoruz. Yeni nesil sürümü yayına girdiğinda da ücretsiz bir yükseltme ile konsolun avantajlarından faydalanabildikleri yeni nesil sürüme geçiş yapabilecekler.

Geliştirici bunun bunun yanında ilk büyük DLC’yi tüm sürümlerdeki bütün oyuncular için ücretsiz olarak yayınlayarak oyunculara karşı iyi niyetli olduğunun da altını çizdi. “Gecikme için bir kez daha içtenlikle özür dileriz ve siz kıymetli topluluğumuza, bunu olabilecek olan en kısa bir sürede çözmek için her şeyi yaptığımıza dair güvence veriyoruz. Lakin çalışkan ekibimiz için de eşit derecede özen gösteriyoruz” diye eklediler.

Görünen o ki Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PlayStation 5 sürümü için oyuncuların biraz daha beklemesi gerekecek fakat çıkış gününde PS4 sürümünü alıp oyunun içine dalabilecekler. Sizler de görüşlerinizi yorumlar bölümünde belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu