Sinema Haberleri

Snapchat Hesap Silme: Kalıcı Olarak Snapchat Hesap Silme Linki Nedir?

Snapchat Hesap Silme: Kalıcı Olarak Snapchat Hesap Silme Linki Nedir?, Dizi ve film severler için Snapchat Hesap Silme: Kalıcı Olarak Snapchat Hesap Silme Linki Nedir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Snapchat Hesap Silme: Kalıcı Olarak Snapchat Hesap Silme Linki Nedir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Snapchat Hesap Silme: Kalıcı Olarak Snapchat Hesap Silme Linki Nedir?

Özellikle keyifli filtreleri ile yaşamımıza girmiş olan uygulamalardan biri olma özelliğini taşır Snapchat. Bu uygulama ise bazı uygulamalar da aynı özellikleri bulundurmaya başladığından beri popülaritesini az da olsa kaybetmiştir. Bu neden ile kullanıcılar Snapchat uygulamasını kaldırmak yahut hesaplarını silmek istiyorlar. Snapchat uygulamasını kaldırmak ve hesaplarını silmek isteyen kullanıcıların da dikkat etmesi gereken mühim noktalar yer alıyor. Bu uygulamaları silmek veya hesapları kapatma işlemleri ise yalnızca web üzerinden yapılabiliyor. Bu işlemlerin nasıl yapıldığını ise bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.

SNAPCHAT HESAP SİLME

Snapchat hesabı silme işlemi için şu adımlar takip edilmelidir:

Snapchat hesabı silme linki: https://accounts.snapchat.com/accounts/delete_account

  • Snapchat hesap silme linkine tıklanılmalı.
  • Bu linkten snapchat hesap silme sayfasına girilmeli.
  • Buradan ise kullanıcı adı ve şifreniz ile oturum açılmalı.
  • Tekrardan kullanıcı adı ve şifre girilmeli.
  • Hesabınıza bağlı olan telefon numarasına gönderilen şifre girilmeli.
  • Ekrana gelen sayfadan hesap silme seçeneğine tıklanılmalı.
  • Bu işlemler tamamlandıktan sonra pencere kapatılmalı.

Yukarıda dile getirdiğimiz yönlendirmeleri izleyerek Snapchat hesabınızı silebilirsiniz. Snapchat uygulamasını silme işlemi yalnızca birkaç dakika sürmektedir ve bu işlem için tek gereksiniminiz olan şey hesap detaylarınızi bilmektir. Snapchat hesabınızı silmek birkaç dakika sürmektedir fakat bu işlemleri yaparken önemle üstünde durulması gereken mühim bir detay bulunur. Yukarıda söz ettiğimiz yönergeler bunun yanı sıra Snapchat dondurma işlemidir. Bahsettiğimiz yönergeler yapıldıktan sonra hesabınız 30 gün boyunca kapalı olacaktır. Bu süre boyunca hesabınıza giriş yapmazsanız 30. günün sonunda hesabınız tamamen silinmiş olacaktır. Bu da hesabınızdaki tüm dostların, fotoğrafların, videoların ve mesajların hepsinin kalıcı olarak silinmesi manasına gelmektedir. Eğer hesabınızı geçici olarak dondurmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken 30 gün içinde hesaba yalnızca kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmak. Lakin dondurma işlemi için dikkat etmeniz gereken tek şey yukarıda dile getirdiğimiz yönergeleri yaptıktan sonra 30 gün içinde giriş yapmak. 30 günden sonra hesabınızı tekrar açmak isteğe göre bu ne yazık ki ki olabilecek olmayacaktır.

SNAPCHAT UYGULAMASINI SİLİNCE HESAP SİLİNİR Mİ?

Snapchat hesabını silmek düşündüğünüz kadar olmayabilir. Snapchat uygulamasını telefondan kaldırdığımız zaman yani telefondan Snapchat uygulaması silinince ne yazık ki ki hesabınızı silmiş olmuyorsunuz. Hesabınızı silebilmek için yukarıda söz ettiğimiz linke tıklayarak yönergeleri sıra sıra uygulamanız gerekmektedir. Aksi takdirde yalnızca uygulamayı telefonunuzdan veya Snapchat uygulamasını kullandığınız cihazdan yalnızca kaldırmış olursunuz. Bu da hesabınız silindi demek değildir.

SNAPCHAT HESABINI SİLİNCE MESAJLAR SİLİNİR Mİ?

Snapchat son haftalarda popülaritesi azalmış bir uygulamadır. Bu uygulamayı silmek isteyen ve hesabını kapatmak isteyen kullanıcılar ise hesabımı silince mesajlar siliniyor mu diye merak etmektedir. Snapchat hesabını yukarıda dile getirdiğimiz yönergeler ile web sitesinden veya telefondan yapan kullanıcıların hesapları 30 gün içinde tamamen kapanmış olacaktır. Hesabı tamamen kapanan kullanıcıların Snapchat uygulaması içinde bulunan tüm dostları uygulamadan çekilmiş olan fotoğraf ile videoları bunlara ek olarak mesajları da kalıcı olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu