Sinema Haberleri

Snapchat hesap silme 2021: Snapchat hesabı nasıl silinir? Kalıcı silme işlemi ile ilgili detaylar

Snapchat hesap silme 2021: Snapchat hesabı nasıl silinir? Kalıcı silme işlemi ile alakalı detaylar, Dizi ve film severler için Snapchat hesap silme 2021: Snapchat hesabı nasıl silinir? Kalıcı silme işlemi ile alakalı detaylar konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Snapchat hesap silme 2021: Snapchat hesabı nasıl silinir? Kalıcı silme işlemi ile alakalı detaylar ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Snapchat hesap silme 2021: Snapchat hesabı nasıl silinir? Kalıcı silme işlemi ile alakalı detaylar

Eğlenceli filtreleriyle dikkat çeken fakat popülerliğini Instagram’a kaptıran Snapchat’I telefonundan veya bilgisayardan kalıcı olarak silmek isteyen kullanıcıların sayısı epey artmış durumda. Durumlar bu şekilde idrak edince da snapchat hesap silme işlemi için bir çok kişi nasıl yapıldığını düşünüyor. Snapchat’te hesap silme veya dondurma işlemi yaparken önemle üstünde durulması gereken mühim noktalar var. Snapchat kalıcı hesap silme veya snapchat hesap dondurma işlemi yalnızca web site üzerinden yapılıyor. Bu işlemlerin nasıl yapıldığını ayrıntı kısmıyla aktardık…

Snapchat hesap silme veya hesap dondurma işlemi nasıl yapılır?

Snapchat hesap silme linki: https://accounts.snapchat.com/accounts/delete_account

  • Snapchat hesap silme sayfasına gidin.
  • Kullanıcı adı ve şifrenizi girip oturum açın.
  • Yeniden kullanıcı adı ve şifrenizi girin.
  • Hesabınıza bağlı telefon numarasına gelen şifreyi girin.
  • Çıkan ekrandan hesap silme seçeneğini seçin.
  • İşlemi bitirdiktan sonra pencereyi kapatın.

Yukarıdaki adımları izleyerek Snapchat hesabınızı silebilirsiniz. Lakin burada önemle üstünde durulması gereken fazla mühim bir detay var. Bu bunun yanı sıra bir Snapchat hesabı dondurma işlemidir. Öğeleri sıra sıra bitirdiktan sonra hesabınız 30 gün kapalı kalacaktır. Bu süre boyunca hesabınıza erişemezsiniz. 30 gün sonunda hesabınız tamamen silinmiş olacaktır.

30. günün sonunda tamamen silmek, hesaplardaki tüm dostların, fotoğrafların, videoların ve mesajların da silinmesi manasına gelmektedir. Hesabınızı geçici olarak dondurmak istiyorsanız, bu süreyi aşmamaya dikkat edin. Hesabınızı 30 gün içinde yeniden açmak isteğe göre tek yapmanız gereken Snapchat’e giriş yapmak. Bunun için de kullanıcı adı ve şifrenizi bilmeniz gerekmektedir. Web sitesinden olduğu gibi telefondan snapchat hesabı silme işlemi de aynı yollar ile yapılabilmektedir.

Snapchat hesabınızı yeniden açmak için hesap dondurma tarihinden bu yana 30 gün içinde Snapchat’a giriş yapmanız gerekmektedir. Bunu yapmak için önce bilgisayarınızdan, telefonunuzdan yahut tablet tarayıcınızdan Snapchat’a giriş yapmanız gerekir. Ekrana kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek giriş yaptıktan sonra hesabınızı yeniden açarsınız. Eğer 30 gün süreyi aşarsanız Snapchat hesabınız kalıcı olarak silinmiş olur. Kalıcı olarak silinen hesabın da kurtarılması ne yazık ki olabilecek değildir.

Snapchat hesabını silme veya dondurma işleminden sonra uygulamayı sildiyseniz eğer yeniden yüklemeniz gerekmektedir. Lakin, hesabınızı yeniden açmak için, yukarıda altı çizildiği gibi önce web sitesine giriş yapmanız gerekir. Snapchat tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

Hotmail hesabına giriş yap – Hotmail giriş (sign in) ve oturum açma işlemleri

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu