Oyun Haberleri

Sims 4 Para Hilesi ve Diğer Hileler

Sims 4 Para Hilesi ve Diğer Hileler, Oyun severler için Sims 4 Para Hilesi ve Diğer Hileler başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Sims 4 Para Hilesi ve Diğer Hileler ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Sims 4 Para Hilesi ve Diğer Hileler

Sims 4 Para hilesi ile yapabileceğiniz o kadar çok şey var ki. Bunları sizin hayal gücünüze bırakıyoruz. Lakin bunu yapabilmek için aşağıdaki basit adımları yapmanız yeterli olacaktır. Ayrıca hala halen oynamadıysanız Sims 4 İnceleme yazımıza mutlaka göz atın.

Sims 4 Para Hilesi

The Sims 4’te hilelere nasıl girilir?

The Sims 4’te Hile Kodlarını girmek için, önce oyun sırasında PC yahut Mac’inizde “Ctrl + Shift + C” tuşlarına basarak Hile Konsolunu açmalısınız. Bu, hileleri girebileceğiniz hile diyalog kutusunu açacaktır. Bir hile yazdıktan sonra “Enter” tuşuna basmayı unutmayın.

Sims 4 Para Hilesi ve Diğer Hileler

Sims 4 Para Hilesi: Daha fazla Simoleon için nasıl hile yaparsınız?

The Sims 4 para hileleri için:

“rosebud” yahut “kaching” yazmak size 1.000 simole kazandırır.
“motherlode” yazmak size 50.000 simoleon kazandıracak

Dünyadaki tüm evleri alınabilir hale nasıl getirirsiniz?

Sims evinizi seçmek, dünyaya ilk başladığınızda zor olabilir. Öyleyse neden daha fazla gayrimenkul olanağı açmayasınız? Hile konsolunu etkinleştirin ve maliyeti ne olursa olsun herhangi bir konut lotuna geçmek için “FreeRealEstate On” yazın. Bunu devre dışı bırakmak için hile konsolunu etkinleştirin ve “FreeRealEstate off” yazın.

Build kataloğundaki kilitli Kariyer Öğelerini nasıl satın alırsınız?

Bunun için The Sims 4 bina hile yapın, inşa moduna girin ve hile iletişim kutusunu açın ve “bb.ignoregameplayunlocksentitlement” yazın.

Nesnenizin durumunu güncelleyen hilelerin kilidini nasıl açarsınız?

Belirli bir hikaye anlatmaya çalışırken, mutfak tezgahlarını Kirli yahut Temiz yapmak gibi nesnelerin belirli bir durumda olmasını isteyebilirsiniz. Bunu yapmak için hile konsolunu etkinleştirin, “testcheats true” yazın ve “Shift” tuşunu basılı tutarken bir nesneye tıklayın ve temizse “Make Dirty” yahut kirliyse “Make Clean” seçeneğini seçin.

Sim’lerinizi Vampir olmadan nasıl ışınlarsınız?

“Testcheats true” özelliğini tercih ederek, Sim’inizin ışınlanmasını istediğiniz alanda vardiyayı basılı tutarken yerdeki herhangi bir yere tıklayın ve “Teleport Me Here” seçeneğini seçin.

Sims İhtiyaçlarını nasıl yönetirsiniz?

Sim’iniz mutsuzsa ve gereksinimlerini yeniden mutlu edecek biçimde manuel olarak ayarlamak istiyorsanız, hile konsolunu etkinleştirmeniz, “testcheats true” yazmanız, gereksinimlerinizı değiştirmek istediğiniz Sim’e geçiş yapmanız ve tıklamanız gerekir, ve “Make Happy” i seçin.

Bir Sim’i sabit durumda nasıl bırakırsınız?

Sim’leriniz, gereksinimlerinin tamamen yeşil yahut belki de tamamen kırmızı olduğu belirli bir durumdaysa ve uzun bir süre bu biçimde kalmalarını istiyorsanız, hile konsolunu etkinleştirmeniz gerekecek, “testingcheats true” yazın, shift tuşuna basın ve düzenlemek istediğiniz Sim’e tıklayın, “cheat need” ı seçin ve “need decay’i devre dışı bırak” seçeneğini seçin. Yeniden etkinleştirmek için talimatları izleyin ve bunun yerine “enable need decay” i seçin.

Evinizi belirli miktarda Simoleon ile nasıl ayarlarsınız?

Bir hane halkının parasına kesin miktarda Simoleon koymak için hile konsolunu etkinleştirmeniz gerekecek. “Testingcheats true” yazın, “X” ile hesapta olmasını istediğiniz miktar olacak biçimde “Money X” yazın.

Misal verilecek olursa: “Money 145897” yazmak, hane fonlarının tam anlamıyla 145.897 olmasını sağlar.

Nesneleri istediğiniz yere nasıl taşıyabilirsiniz?

İnşa modunda ızgaranın izin vermediği yerlere nesneler (mobilya yahut pencere gibi) yerleştirmek isteyebilirsiniz. Bunu yapmak için hile konsolunu etkinleştirin, “bb.moveobjects on” yazın ve yerleştirmek istediğiniz nesneyi seçin ve onu herhangi bir yere koyabileceğinizi göreceksiniz.

Yapım / satın al kataloğunda gizlenmiş nesneleri nasıl gözlemleyebilirsiniz?

Bazı zaman inşa / satın alma kataloğunda gizlenmiş nesnelerdir, örneğin: sona eren ve erişmek isteyebileceğiniz özel oyun içi etkinlikler. Bunu yapmak için hile konsolunu etkinleştirin, “bb.showhiddenobjects” yazın ve nesnelerin artık kullanılabilir olduğunu göreceksiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu