Oyun Haberleri

Siege Survival: Gloria Victis çıkış tarihi açıklandı

Siege Survival: Gloria Victis çıkış tarihi bilgisi verildi, Oyun severler için Siege Survival: Gloria Victis çıkış tarihi bilgisi verildi başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Siege Survival: Gloria Victis çıkış tarihi bilgisi verildi ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Siege Survival: Gloria Victis çıkış tarihi bilgisi verildi

Black Eye Games aracılığıyla geliştirilen ve Koch Media’nın desteği ile karşımıza çıkacak olan Siege Survival: Gloria Victis çıkış tarihi 18 Mayıs olarak bilgisi verildi. Geçen günler de bizim de oynama şansına eriştiğimiz Siege Survival: Gloria Victis ön inceleme içeriğiyle de karşınıza çıkmıştık. Bu sürüm itibari ile zor olmasına karşın umut verici enerjiklere sahip olan oyunun çıkış tarihi ile alakalı yapılan resmi açıklama ve oyunun ayrıntı kısmı şu biçimde;

Siege Survival: Gloria Victis çıkış tarihi 18 Mayıs olarak bilgisi verildi

Siege Survival: Gloria Victis çıkış tarihi açıklandı

Koch Media ve Black Eye Games, Siege Survival: Gloria Victis’in çıkış tarihini açıkladı: 18 Mayıs Salı günü. Oyun Steam, Epic ve GOG üzerinde £24.99 / €24.99 fiyat etiketiyle çıkışını yapacak ve çıkışının ilk haftasında %20 indirimli olacak.

Ortaçağ hayatta kalma, kaynak yönetimi strateji oyunu, işgalcilerin kuşatması altındaki bir şehirde ufak bir kalede mahsur kalan bir grup sıradan sivilin bu eziyete bir son verecek yardım güçlerinin ulaşmasını çaresizce beklerken kaleyi savunan birlikleri teçhizatlı, hayatta kalanları ise sağ tutma çabalarının öyküsünü anlatıyor. Üssünüzü inşa edin, erzak üretin, işgal altındaki şehri yağmalayın ve hayatta kalan sivillerin işgalcilerle aralarındaki tek engel olan, işgalcilere karşı direnen son birliklere yardım edebilmelerini ve kuşatmadan sağ çıkmalarını sağlayın.

Oyunun üç ana unsuru var:

  • Zanaatkarlık & kaynak yönetimi: Daha iyi silahlara, başının üzerinde bir çatıya, sıcak yemeğe ve hayatta kalmak için gerekli bir çok başka şeye ihtiyacın var; bunları elde etmenin tek yolu ise senin ve ekibinin onları üretmesi. Lakin kaynaklar sınırlı sayıda ve kuşatmadan sağ çıkmak için onları dikkatlice kullanmalısın.
  • Yağmalama: Yardım ulaşana kadar hayatta kalman için gerekli ham maddeleri toplamak, terk edilmiş mal ve silahları yağmalamak için geceleri kalenin güvenli duvarlarının dışına adım atarak yerle bir edilen şehirde keşfe çıkmalısın. Şehrin farklı bölgelerine giden geçitleri açın, mücadelenize hayatta kalan başka sivilleri dahil edin ve geceleri düşman devriyesine yakalanmamaya çalışın. Şafak sökmeden kaleye dönmezseniz kendinizi zaten ölmüş sayın.
  • Kuşatmadan sağ çıkma: Şehrinizden geriye kalanları savunan birkaç yorgun askerin oklara, silahlara, zırha; yaralıların ise tedaviye şiddetle ihtiyacı var. Savunma hattının son tabyasının birkaç günde bir gerçekleşen savaşlardan önce gereksinimlerini karşılamanız ve onlara destek olmanız gerekiyor; aksi takdirde düşman kaleyi ele geçirecek. Savaşa doğrudan katılmasanız da şehrin kaderi sizin ellerinizde.

Bütün bunlar çok sayıda ahlaki ikilemlerle birlikte amansız bir hikayeye dönüşüyor ve oyuncuyu Edring şehrini yağmalayıp şehri ve kendisini ulaşan kıyametten çaresizce kurtarmaya çabalarken devamlı zor kararlar almaya zorluyor. Askerlere yardım etmek mi, yoksa sivilleri hayatta tutmak mı? Buna yalnızca oyuncu karar verebilir.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu