Dizi Haberleri

Show TV Çocuktan Al Haberi çocukları kimler?

Show TV Çocuktan Al Haberi çocukları kimler?, Dizi ve film severler için Show TV Çocuktan Al Haberi çocukları kimler? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Show TV Çocuktan Al Haberi çocukları kimler? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Show TV Çocuktan Al Haberi çocukları kimler?

Çocuktan Al Haberi 2020 Çocukları Oyuncuları Kimler İsimleri Resimleri

Doğa Rutkay Kamal’ın keyifli sunumu ile çocukların sorulara verdikleri keyifli ve enteresan yanıtlarla seyirciyi güldüren programın yeni çocuklar ile eğlenceye kaldığı yerden sürdürmekte. Doğa Rutkay Kamal’ın çocuklarla keyifli sohbetleri, tatlı miniklerimizin gülünç durumları ve gülünç yanıtları Çocuktan Al Haberi programına renk katacak gibi duruyor.

Aras Özadalı

Aras Özadalı 3 yaşının içinde, instagram da takipçi sayısı 574 bindir. Ebeveynleri aracılığıyla yönetilen sayfada sürekli olarak takipçilerine paylaşım yapmaktadırlar. Resmi instagram sayfası https://www.instagram.com/arasozadali/

https://www.instagram.com/hirazeynepguisse/

Emir Ersen Fidan

Emir Ersen Fidan Çocuktan Al Haberi müsabakasında rapçi olarak bulunacaktır. Beşiktaş alt yapısında futbol eğitimleri almakta. Emir Ersen Fidan instagram hesabı https://www.instagram.com/emirersen_fdn/

Uygar

Çocuktan Al Haberi programında çocuklardan birisi olacak olan Uygar tatlıliği ve zekasıyla seyircilerin gözdesi olacaktır.

Çocuktan Al Haberi Programı Sunucusu Evrim Akın Neden Ayrıldı? Yeni sunucusu Doğa Rutkay Kim?

Bildiğimiz gibi Evrim Akın, Çocuktan Al Haberi’nin sunucusuydu. Evrim Akın yeni sezonda “Çocuktan Al Haberi” Programında yer almayacak. Evrim Akın, Star TV’de yeni bir programı sunacak. Dolayısıyla Çocuktan Al Haberi yeni sezonunda Doğa Rutkay bulunacak. Doğa Rutkay, 1978 senesinde Ankara’da dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi’nde Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Kral Yolu, Dedemin Fişi, Bizim  Köyün Şarkısı, Güldür Güldür Show oynadığı yapımlardan bazıları.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu