Oyun Haberleri

Shadow Warrior 3’ten Lady Dimitrescu için rakip geldi

Shadow Warrior 3’ten Lady Dimitrescu için rakip geldi, Oyun severler için Shadow Warrior 3’ten Lady Dimitrescu için rakip geldi başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Shadow Warrior 3’ten Lady Dimitrescu için rakip geldi ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Shadow Warrior 3’ten Lady Dimitrescu için rakip geldi

Geliştirici Flying Wild Hog ve yayıncı Devolver Digital, oyuna ait yeni fragmanları yayınlamaya sürdürmekte. Geliştirme süreci devam ederken bu seneın sonlarına karşımıza çıkacak Shadow Warrior 3 için yeni bir fragman daha yayınlandı. Aşağıdan izleyebileceğiniz videoda oyundaki yeni bir bölüm gösterilirken, yeni bir silah ve ana düşmanlarımızdan Lady Dimitrescu için rakip olabilecek Motoko da görülmektedirtılıyor. Gelin bakalım kimmiş bu Motoko, ne yaparmış?

  • İlginizi çekebilir: Shadow Warrior 3 oynanış videosu

Shadow Warrior 3’ten Lady D için yeni rakip: Motoko

Bahsi geçen ana düşmanlarımızdan birisi olan Motoko, Kumo Kardeşliği’nin kalan son büyücüsü ve elektrikle oynamayı seven bir hanım ablamız. Geliştirici bunu da göstererek aslında kendini ne kadar aştığını ortaya koyuyor ve Shadow Warrior sevenler için yeni oyunun muhteşem bir deneyim bulunacağı hususundaki iddiasını artırıyor. Henüz ile ilgili çok az şey bildiğimiz bu yeni kötü adamımız Motoko, “Motoko’s Thunderdome” adındaki şıkır şıkır ve zengin bir dövüş arenasına ev sahipliği yapıyor. Görüntüsü de bi hayli etkileyici duruyor, aşağıdaki görselde gözlemleyebilirsiniz.

Shadow Warrior 3'ten Lady Dimitrescu için rakip geldi

Henüz kendisinin oyunun hususundaki nihai rolünü tam anlamıyla bilmesek de, böyle iddialı karakterler görmeyi seviyoruz. Bunun en yakın örneğini de Capcom’un Resident Evil Village oyununda, Lady Dimitrescu için gelen ilgiden görmüş olduk. Öyleyse, geliştiricilerin bunu daha çok yapmasında herhangi bir sakınca bulunmadığını düşünüyorum. Sizce de öyle mi?

Ayrıca yayına giren yeni oynanış videosunda bahsi geçen yeni arenayı ve söz konusu yeni silahı da gözlemleyebilirsiniz. Görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

  • İlginizi çekebilir: Lady Dimitrescu tasarlanırken kimlerden ilham alındı?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu