Oyun Haberleri

Shadow Warrior 3 için yeni oynanış videosu geldi

Shadow Warrior 3 için yeni oynanış videosu geldi, Oyun severler için Shadow Warrior 3 için yeni oynanış videosu geldi başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Shadow Warrior 3 için yeni oynanış videosu geldi ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Shadow Warrior 3 için yeni oynanış videosu geldi

Kötü şakaların ve şahane müziklerin oyunu olacak gibi görünen Shadow Warrior 3 için yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. IGN aracılığıyla paylaşılan videoda oyundaki silahlarımıza ve oynanış yapısına yönelik ipucu verebilecek görüntüler yer alıyor. Serinin önceki oyunlarını oynadıysanız tanıdık gelecek atmosferi ve tamamen yeni hissettiren yapısıyla Shadow Warrior 3 bi hayli keyifli görünüyor.

  • İlginizi çekebilir: Geçen sene yayına giren oynanış videosu

Shadow Warrior 3 oynanış videosu bi hayli hareketli

Açıkçası yayına giren yeni videoda neler meydana geldiğinı yakalamak için tekrar tekrar izlemek gerekiyor. Oynanışın bi hayli bi hayli hızlı olduğu yapımda silah çeşitliliği ve kötü şakalarla dolu bir hikayesi bulunacağını tahmin etmek güç değil. Shadow Warrior’un ilk iki oyununu oynadıysanız bu oyunun tüm olayının bir şeylerle dalga geçmek olduğunu bilirsiniz. Aynı zamanda arka taraftan hikayeyi de yürütmeyi severler. İşte Shadow Warrior 3 için yayına giren yeni oynanış fragmanı karşınızda!

Yakın dövüş silahlarıyla birlikte menzilli silahları da içinde barındıran yapım için yayına giren bu video, ‘Double Trouble’ ismindeki silaha odaklanıyor. Aynı zamanda “Doomsday Device” adındaki bölümde geçen oynanış fotoğrafları bölümün ve bölüm sonu canavarını da görülmektedirtıyor. Yine çevredeki düşmanlara kıyasla bi hayli dar bir bölümde savaşacağız gibi görünmekte.

Shadow Warrior 3 double trouble silahı

Bunun yanında kişiliğimizin oyunda bir takım özel kabiliyetleri de var. Aynı zamanda çevre etkileşimleri de yine serinin önceki oyunlarında olduğu gibi oynanışın mühim bir parçası olarak karşımıza çıkacak. Görsel efektleriyle ve animasyonlarıyla şov yapan serinin yeni oyunu düşmanlardan kazanacağımız bazı araçlarla bölüme etki etmemize de olanak sağlıyor. Videonun 0:30’dan ardından görebileceğiniz gibi öldürdüğü bir düşmanın gözüyle yere bir çeşit donma etkisi bırakan kişiliğimiz bir süre yoğun düşman saldırılarından kendisini korumuş oldu. Bu anlamda bi hayli hızlı ve bol bol düşman parçalamalı bir oyun bulunacağını aktarabiliriz.

  • İlginizi çekebilir: Shadow Warrior 3 açıklama fragmanı

Kendilerinin tabiriyle Flying Wild Hog’da çalışan bir grup kabiliyetli nerd aracılığıyla geliştirilen ve “Faturaları ödüyorlar en azından” dedikleri Devolver Digital aracılığıyla yayına girecek oyun, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında yayına girecek. Henüz Shadow Warrior 3 için bir çıkış tarihi açıklamalmuş değil. Peki oyun sizin hoşunuza gitti mi? Görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu