Oyun Haberleri

Sevilen strateji oyunu Frostpunk mobile geliyor

Sevilen strateji oyunu Frostpunk mobile geliyor, Oyun severler için Sevilen strateji oyunu Frostpunk mobile geliyor başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Sevilen strateji oyunu Frostpunk mobile geliyor ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Sevilen strateji oyunu Frostpunk mobile geliyor

Frostpunk mobile sonunda açıklamaldu. En son geçtiğimiz Şubat ayında strateji türündeki bi hayli beğeni alan oyunun mobil sürümünün gelebileceğine dair söylentiler çıkmıştı. Aradan geçen üç ayın ardından bu söylentilerın gerçeklik payı olduğu yaşandı ve Frostpunk Mobile resmi olarak açıklamaldu. Şehir kurma dinamiğini hayatta kalma unsurları ve farklı seçimler ile birleştiren oyun hem iOS hem de Android platformuna gelecek.

Frostpunk Mobile, iOS ve Android için açıklamaldu

Oyunun yapımcısı olan 11 Bit Studios yaptığı açıklama ile oyunun mobil sürümü için NetEase Games ile anlaşmaya vardıklarını açıkladı. Oyunun çıkan indirilebilir içeriklerinin mobilde olup olmayacağı veya oyunun fiyatı hususunda ise halen açıklama yapılmadı. NetEase gönümüzdeki günlerde Frostpunk Mobile için çeşitli açıklamaları yapacak. Bu açıklamalar içinde olabileceken araştırılan bu soruların yanıtlarını da görebileceğiz. Oyun ile ilgili daha kapsamlı bir şekilde bilgiye incelememizden varabilirsiniz.

Frostpunk inceleme

Sevilen strateji oyunu Frostpunk mobile geliyor

Frostpunk ile ilgili

Oyunculara 19. yüzyıl sanayi devrimini alternatif bir bakış açısıyla anlatan zengin bir hikâye kurgusu içinde karmaşık bir stratejik mücadele sunan Frostpunk gezegenimizin nasıl esrarengiz bir biçimde donarak bildiğimiz şekliyle uygarlığa son vermesi ve insan ırkını ağır koşullara uyum sağlamaya zorlaması üzerine bir hikâye örmektedir. Yeryüzünde belki de son kalan uygar toplumun önderi olarak, hayatta kalan sakinlerinin yaşayabileceği bir şehir inşa edecek, yeni teknolojiler bulacak, donmuş toprakları keşfedecek ve en mühimsi toplumu acımasız bir dünya çapında yaşam kurmaya hazırlayacak biçimde yönetecek ve ona hükmedeceksiniz. İster aydın bir hükümdar olun ister demir yumruklu bir tiran, bu dünya çapında seçim yapmanın göründüğü kadar kolay olmadığını ve insanlar üzerinde güç sahibi olmanın onları önemserken hissettiğiniz sorumluluk duygusu kadar ağır olduğunu keşfedeceksiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu