Dizi Haberleri

Seth MacFarlane İmzalı Ted Filmi Diziye Uyarlanıyor

Seth MacFarlane İmzalı Ted Filmi Diziye Uyarlanıyor, Sinema ve dizi takipçileri için Seth MacFarlane İmzalı Ted Filmi Diziye Uyarlanıyor konusunu ele aldık.. Yazımızda Seth MacFarlane İmzalı Ted Filmi Diziye Uyarlanıyor ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Seth MacFarlane İmzalı Ted Filmi Diziye Uyarlanıyor

Seth MacFarlane’in yönettiği 2012 yapımı Ted filmi diziye çevriliyor. Seth MacFarlane’in Ted kişiliğini seslendirmeye devam edeceği dizi, Peacock platformunda yayına girecek.

Dünyayı kasıp kavuran Family Guy ve American Dad! gibi dizileriyle komedi yönünden cesur işler ortaya koyan, seveni olduğu kadar sevmeyeni de olan Seth MacFarlane‘in yönetmenliğini üstüne aldığı 2012 yapımı Ted filmi, oyuncak ayısının canlanmasıyla yaşamı değişik bir noktaya sürüklenen John’un yaşamını konu alıyordu. John’la bir ömür geçirmiş olan ayı Ted seneler geçtikçe daha edepsiz bir kişiliğe bürünmüş ve John’u hiç kimseyle paylaşmak istemediği bir noktaya gelmiştir.

Seth MacFarlane, Mark Wahlberg ve Mila Kunis’in başrollerinde olduğu filmde Ted kişiliğine sesiyle hayat veriyordu. 2015 senesinde gelen devam filmi Ted 2‘da ilk filmin çizgisini sürdürmeye çalışsa da eleştirmenler ve seyircilerden de çok da iyi yorumlar alamadı. Üçüncü bir filmin gelme olasılığı da rafa kalkmış gibi gözüküyordu.

Seth MacFarlane’in Ted Karakterini Seslendirmeye Devam Edeceği Dizi, Peacock Platformunda Yayınlanacak

Ted

Yaklaşık altı senedir yeni bir gelişme yaşanmayan seriyle alakalı yeni bir gelişme yaşandı. Deadline’ın haberine göre Ted filmi diziye çevriliyor. Seth MacFarlane’in Ted kişiliğini seslendirmeye devam edeceği dizi, NBCUniversal’ın dijital platformu Peacock’ta yayına girecek.

Seth McFarlane’in bunun yanı sıra yapımcılığını da üstleneceği dizi, ilk filmdeki hadiselerin öncesini anlatacak. Mark Wahlberg ve Mila Kunis’in bu dizi projesinde yer alması planlanmıyor. McFarlane ile birlikte dizinin yapımcıları içinde The Dark Tower, In the Heart of the Sea, The Spy Who Dumped Me filmlerinin yapımcısı Erica Huggins de yer alıyor.

Ön hazırlık aşamasında olan diziyle alakalı yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Deadline

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu