Dizi Haberleri

Sen Yaşamaya Bak filmi oyuncusu Aslı Enver’in filmdeki partneri belli oldu

Sen Yaşamaya Bak filmi oyuncusu Aslı Enver’in filmdeki partneri belirlendi, Dizi ve film severler için Sen Yaşamaya Bak filmi oyuncusu Aslı Enver’in filmdeki partneri belirlendi konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Sen Yaşamaya Bak filmi oyuncusu Aslı Enver’in filmdeki partneri belirlendi ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Sen Yaşamaya Bak filmi oyuncusu Aslı Enver’in filmdeki partneri belirlendi

Ülkemizde aşağı yukarı her ay yeni filmler piyasaya sürülmektedir. Bu filmler aracılığıyla vatandaşlarımız filmler izleyerek güzel zamanlar geçirmektedir. En son sen yaşamaya bak adlı film çok yakında zamanda ekranlara gelecek. Sen yaşamaya bak filmi oyuncusu aslı Enver’in filmindeki partneri belirlendi. Aslı Enver’in filmdeki partneri Kaan Urgancıoğlu olacak. Filmi yabancı bir yönetmen yönetecek. Senaryo ise Hakan Bonomo adlı kişi yazdı.

Film çok yakında zamanda ekranlara gelebilir. Bu hususta magazin dünyasında bir çok iddia ortaya atılıyor. Filmin ortaya çıkacağı tarihi halen belirlenmedi. Bu bağlamda vatandaşlarımız sen yaşamaya bak filmi ne zaman ekranlara gelecek sorusunun yanıtlarını intenet üzerinden aramaya başladı. Filmin yayınlanacağı tarihi halen belirlenmedi. Filmin çekimlerine halen başlanmadı. En son filmin oyuncu kadrosu ağır ağır belli olmaya başladı.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu