Dizi Haberleri

Seksenler dizisi Gülden (Ayşe Tolga) kimdir?

Seksenler dizisi Gülden (Ayşe Tolga) kimdir?, Dizi ve film severler için Seksenler dizisi Gülden (Ayşe Tolga) kimdir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Seksenler dizisi Gülden (Ayşe Tolga) kimdir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Seksenler dizisi Gülden (Ayşe Tolga) kimdir?

Bir dönem TRT 1 ekranlarında yayına giren ve seyirciler aracılığıyla beğenilerek izlenen Seksenler dizisi yeni versiyon ile sürdürmekte. Geçmişte yayına giren bölümlerinde oyunculuğu çok bi hayli beğeni alan isimlerden birisi olan Gülden kişiliğinin yeni versiyonda da bulunacağı ifade ediliyor.

Seksenler Dizisi Gülden Kimdir?

Seksenler dizisindeki Gülden kişiliğini Ayşe Tolga canlandırmaktadır. Deneyimli oyuncu dizinin yeni yayına girecek olan versiyonunda da bulunacak. Yaklaşık 6 sene TRT 1 ekranlarında yayına giren ve halen farklı kanallarda tekrar bölümleri düzenli bir biçimde yayına giren Seksenler dizisinin en mühim karakterlerinden birisi olan Gülden yeni versiyon ile geri dönüyor.

Gülden kişiliği dizide çocuklarına sahip çıkan ve onlara fazlaca ilgi gösteren bir annedir. Kimi zaman kuvvetli yanını görülmektedirtırken kimi zaman da eşinin ayak oyunlarında yaramazlıklar yapar. Her ailede olduğu gibi görümcesi ve eltisi ile farklı zamanlarda çekişmeler yaşayan Gülden önceki diziye göre yaşlanmış ve ev kadını olmuştur.

Ayşe Tolga Kimdir?

Ayşe Tolga 1973 senesinde doğmuştur. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik bölümünü bitiren işinde uzman oyuncu önceden birden fazla oyunculuk deneyimi gerçekleştirmiş bunun yanı sıra sunuculuk da yapmıştır.

Kendisi önceden Efsane, Çifte Bela, Aşkın Dağlarda Gezer, Ah Bir Zengin Olsam ve Sehnaz Tango dizilerinde oynamıştır.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu