Dizi Haberleri

Sefirin Kızı dizisi konusu ve oyuncuları

Sefirin Kızı dizisi konusu ve oyuncuları, Dizi ve film severler için Sefirin Kızı dizisi konusu ve oyuncuları konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Sefirin Kızı dizisi konusu ve oyuncuları ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Sefirin Kızı dizisi konusu ve oyuncuları

Star TV ekranlarının bi hayli beğeni alan dizilerinden birisi durumuna gelen Sefirin Kızıoyuncuları ve konusu ile merak edilmeye sürdürmekte. Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’ün başrollerinde olduğu dizinin son bölümleri seyredenleri hayrete düşürürken birden fazla kişi dizinin konusu ve oyuncularını merak etmeye başladı.

Sefirin Kızı dizisi konusu nedir?

Fakir bir ailenin çocuğu olan Sancar, çocuk yaşlarda Bodrum’a gittiği tatilde büyükelçinin kızı olan Nare’ye aşık olur. Birbirlerinden tamamen farklı olan bu iki çocuk birbirlerini çok severler. Birlikte olmak için büyük bir çaba gösteren ikili Nare’nin Sancar’a kaçması ile mutlu sona ulaşırken düğün gecesi Nare ortadan kaybolur.

Nare ve Sancar’ın öyküsü destana dönüşürken kimse Nare’ye ne olduğunu ve nereye gittiğini bulamaz. 9 yıl sonra başka bir düğünde yaşanan Nare tamda Sancar’ın düğününde ortaya çıkmıştır.

Sefirin Kızı dizisi nerede çekiliyor?

Sefirin Kızı diziş Muğla’nın Bodrum beldesinde çekilmektedir.

Sefirin Kızı dizisi oyuncu kadrosu

Engin Akyürek – Sancar Efeoğlu

Tuba Büyüküstün – Mavi Efeoğlu

Beren Gençalp – Melek Efeoğlu

Gonca Cilasun – Halise Efeoğlu

Doğukan Polat – Yahya Efeoğlu

Hivda Zizan Alp – Elvan Efeoğlu

Cemre Öktem – Zehra Efeoğlu

Esra Kızıldoğan – Müge Işıklı

Erdal Küçükkömürcü – Güven Çelebi

Edip Tepeli – Kavruk Ömer

Sami Aksu – Necdet Yılmaz

İlayda Ildır – Dudu

Ferit Aktuğ – Bora

Şafak Başkaya – Sedat 

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu