Dizi Haberleri

Saygı 2. Sezon Setinden İlk Görüntüler Paylaşıldı

Saygı 2. Sezon Setinden İlk Görüntüler Paylaşıldı, Sinema ve dizi takipçileri için Saygı 2. Sezon Setinden İlk Görüntüler Paylaşıldı konusunu ele aldık.. Yazımızda Saygı 2. Sezon Setinden İlk Görüntüler Paylaşıldı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Saygı 2. Sezon Setinden İlk Görüntüler Paylaşıldı

Saygı 2. sezon için sete girildi. Damla Sönmez, Muhammet Uzuner ve Sarp Akkaya’nın da bulunacağı 2. sezonun setinden ilk görüntüler paylaşıldı.

İlk olarak Behzat Ç. dizisinde karşımıza çıkan, Nejat İşler‘in hayat verdiği Ercüment Çözer kişiliğini bu kez değişik bir şehirde, değişik bir hikâye içinde seyrettiğimiz Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi, geçtiğimiz yıl BluTV‘de seyirci ile buluştu. Bir yandan Ercüment Çözer’i takip ederken öte yandan da Boran Kuzum ve Miray Daner‘in hayat verdiği Helen ile Savaş’ın hikâyesini ekrana taşıyan dizi, seyirciler aracılığıyla alakayla karşılandı; ilk sezonunu bitirdiktan kısa süre sonra da BluTV’den 2. sezon onayı aldı.

Bir süredir beklenen 2. sezon için bugün sete girilirken, setten ilk görüntüler de paylaşıldı. Yayınlanan bu görüntülerde hem 2. sezonda bulunacak tanıdık yüzler, hem de ekibe katılacak yeni isimler yer alıyor. Bu yeni isimlerin başında ise Damla Sönmez, Muhammet Uzuner ve Sarp Akkaya geliyor.

Saygı 2. Sezon İçin Sete Girildi

İlk sezonda, sistemin sağlayamadığı adaleti sağlamak maksadıyla suçluları kendileri cezalandıran, bu uğurda cinayet işlemekten geri kalmayan Helen ve Savaş’ın Ercüment Çözer ile yollarının kesişmesiyle yaşananları izlemiş; öte yandan da Ercüment Çözer’in yapılan “saygısızlıkları” cezalandırmak için kendi hapishanesini kurup, insanları buradan cezalandırmasına şahit olmuştuk. Bu iki hikâyenin kesiştiği noktada biten ilk sezon, birden fazla konuyu ucu açık bırakmıştı. 2. sezonun da bu noktadan hikâyeyi devralarak ucu açık bırakılan konuları işlemeye devam edeceğini varsayabiliriz. Bunun yanı sıra diziye başta Damla Sönmez olmak üzere mühim isimlerin dâhil olması, hikâyenin farklı yönlere doğru da genişleyeceğine işaret ediyor.

Sete girilmesiyle birlikte seyirci karşısına çıkmaya bir adım daha ulaşan 2. sezonun yayın tarihi şuan için belirsizliğini koruyor.

Kaynak: BluTV

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu