Oyun Haberleri

Saints Row V için açıklama zamanı gelmedi mi?

Saints Row V için açıklama zamanı gelmedi mi?, Oyun severler için Saints Row V için açıklama zamanı gelmedi mi? başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Saints Row V için açıklama zamanı gelmedi mi? ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Saints Row V için açıklama zamanı gelmedi mi?

Son senelerın git gide artan firmalardan birisi olan Koch Media, E3 öncesi yapacağı sunumun tarihini açıkladı. Hunt Showdown, Saints Row, Metro, Dead Island gibi oyunların sevkiyatcılığını üstlenen Koch Media, “Koch Primetime Gaming Stream” akışını açıkladı. Türkiye saati ile 11 Haziran 2021 PT / 16:00’da yaşanacak olan etkinlikte açıklamalmasını beklediğimiz en mühim oyunlardan bir diğeride Saints Row V.

Saints Row V için açıklama zamanı gelmedi mi?

Serinin son yapımı olarak Ağustos 2013’de bizler ile buluşmuştu. Lakin son haftalarda çıkan remaster veya yeni nesil aktarımları, bizi Saints Row V için beklentiye daha çok soktu. Firmanın seriyi bitirmediğini ve ilgiyi sıcak tutmaya çalıştığını gösterdi. Summer Game Fest‘in bir parçası olarak bulunacak etkinlikten ne beklememiz gerektiğine dair halen bir açıklama olmasa da, şirketin sahip olduğu geliştirici firmaları göz önüne aldığımızda iyi içerikler ile yüz yüze kalacağımızdan eminiz. Hele ki uzun süredir nerede ise pasif olan oyun sektörünün, bu sene artık bir patlama yaşayacağına inandığımız şu zamanda, olabileceken Koch Media da birden çok bombayı patlatacaktır.

Ayrıca IGN’de bulunan haberdeki bir detay bi hayli mühim. Koch Media’nın CEO’su 2019’da bir sonraki Saints Row oyununu 2020’de duyacağımızı dile getirdi. Bunun, Saints Row 5 olduğuna dair bir açıklama olmasa da, bir sonraki oyun için de halen bir açıklama gelmedi.

E3 Fuarı bir sonraki Saints Row oyunu için harika bir etkinlik olacaktır.

Firmalar birer birer E3 Fuarı etkinliklerini açıklıyor. Microsoft Showcase etkinliğinin ayrıntı kısmına da göz atmanızı öneririz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu