Oyun Haberleri

Saints Row: The Third Remastered Steam’e geliyor

Saints Row: The Third Remastered Steam’e geliyor, Oyun severler için Saints Row: The Third Remastered Steam’e geliyor başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Saints Row: The Third Remastered Steam’e geliyor ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Saints Row: The Third Remastered Steam’e geliyor

Resmi Saints Row Twitter hesabında bir yıl önce atılan bir tweet’e yanıt veren bir hayran, Saints Row: The Third Remastered Steam sürümünün gelip gelmeyeceğini sordu. Bunun üzerine enteresan biçimde resmi hesap “Evet, 22 Mayıs’ta” yanıtını verdi. 

Saints Row: The Third Remastered Steam platformuna da geliyor

Mayıs 2020’de konsolda piyasaya sürülen remastered sürüm, bir yıllık bunun bunun yanındalık anlaşması sebebiyle PC platformunda yalnızca Epic Games Store üzerinden alınabiliyordu. Şimdi gelen onaylamanın üzerine Saints Row: The Third Remastered Steam versiyonu, 22 Mayıs’ta piyasaya sürülecek.

Saints Row: The Third Remastered Steam'e geliyor

Tabi halen oyunun orijinal sürümüne sahip oyuncuların Saints Row: The Third Remastered Steam sürümüne ücretsiz yükseltme yapabileceği yönünde bir açıklama gelmedi. Lakin aksi yönde de bir açıklama yapılmadı. Deep Silver bu hususta biraz sessiz kalsa da önümüzdeki zamanlarda ayrıntı kısmı paylaşmalarını bekliyoruz ve sizi en bi hayli hızlı biçimde haberdar etmeye gayret edeceğiz.

Aynı zamanda 2019’da açıklamalan Saints Row filmi de çekilmeye sürdürmekte ve Fast and Furious 8’in yönetmeni F Gary Gray yönetmen koltuğunda oturuyor. Senarist Greg Russo ile yapılan yeni bir röportaj, ulaşan uyarlamanın sinemanın efsanelerinden ilham alacağını ortaya koydu.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu