Dizi Haberleri

Sadakatsize sürpriz konuk. Olaylar kızışacak…

Sadakatsize sürpriz konuk. Olaylar kızışacak…, Dizi ve film severler için Sadakatsize sürpriz konuk. Olaylar kızışacak… konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Sadakatsize sürpriz konuk. Olaylar kızışacak… ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Sadakatsize sürpriz konuk. Olaylar kızışacak…

Çarşamba akşamları Kanal’D ekranlarını süsleyen sadakatsiz dizisi usta oyuncu kadrosu ve kuvvetli konusuyla seyirciyi kendisine çekiyor. Sadakatsiz, Med Yapım ve Mednova Yapım imzalı, yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un yaptığı, konusu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk ikilisi aracılığıyla kaleme alınan, dram ve psikolojik gerilim türündeki Türk yapımı televizyon dizisidir. İngiliz yapımı Doctor Foster dizisinden çevirilmiştir.

Dizide yaşanmış olan birtakım aksaklıklar ve Burak Sergen’in sağlık poblemleri sebebiyle diziye dönememesi senaryoyu bir hayli değiştirdi. Yeni gelecek olan oyucuyla birlikte yeni bir hikâye de dahil olmuş oluyor.

Bennu Yıldırımlar Sadakatsiz dizisinde!

Ünlü diziye konuk olacak isim Bennu Yıldırımlar. Birçok kuvvetli yapımda yer almış olan Bennu Yıldırımlar’ ın kariyerinde öne çıktığı yapım ise Yaprak Dökümü dizisi olmuştu. Diziyi bambaşka bir boyuta taşıyacak olan bu yeni kişiliği izlenme oranlarını yükselteceğine benziyor. Rolün kalıp kalmayacağı Burak Sergen akıbetine göre değişiklik gösterecek.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu