Dizi Haberleri

Sadakatsiz sezon finali bölümü ne zaman yayınlanacak? Sadakatsiz neden yayınlanmadı?

Sadakatsiz sezon finali bölümü ne zaman yayına girecek? Sadakatsiz neden yayınlanmadı?, Dizi ve film severler için Sadakatsiz sezon finali bölümü ne zaman yayına girecek? Sadakatsiz neden yayınlanmadı? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Sadakatsiz sezon finali bölümü ne zaman yayına girecek? Sadakatsiz neden yayınlanmadı? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Sadakatsiz sezon finali bölümü ne zaman yayına girecek? Sadakatsiz neden yayınlanmadı?

Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un başrollerinde olduğu merakla takip edilen Sadakatsiz‘in final bölümü heyecanla bekleniyordu. Aşk, ihanet ve entrikanın bolca olduğu dizinin 26 Mayıs günü sezon finali yapacağı açıklanmıştı.

Sadakatsiz bu akşam neden yok? Sadakatsiz sezon finali ne zaman?

Dizinin resmi sosyal platform hesabı üzerinden sezon finaline dair ertelendiği bilgisi paylaşılmıştı. Bundan dolayı Sadakatsiz’in 31. yeni bölümü bu akşam izleyecilerle buluşmayacak. Dizinin  yeni bölümü yerine tekrar bölümü ekranlarda olacak. Sadakatiz’in sezon finali ise 2 Haziran Çarşamba 20.00’de Kanal D’de ekranlarında olacak.

Dizinin sezon finalinin bir hafta ertelenmesine dair ise açıklama yapılmış değil.

Sadakatsiz sezon finali fragmanı

Sadakatsiz 2 Haziran sezon finalinin tanıtım filmi yayınlandı.Yayınlanan ilk fragmanın ardından seyredenler merak içinde kaldı.

Sadakatsiz 30. bölümde neler oldu?

Asya Günalan’ın gelişi, Asya için geçmişinde yaşamış olduğu ozrlukları anımsatmıştır. Asya’ya karşı vermiş olduğu sözü tutmaya kararlı olan Volkan ona karşı mesafeli olurken, Asveya yeni kararlar almaya başlamıştır.Ali’nin doğum günü herkesi bir araya getirirken yaşanan sürpriz gelişme herkesi şaşırtacaktır.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu