Dizi Haberleri

Sadakatsiz dizisine sürpriz transfer!

Sadakatsiz dizisine sürpriz transfer!, Dizi ve film severler için Sadakatsiz dizisine sürpriz transfer! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Sadakatsiz dizisine sürpriz transfer! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Sadakatsiz dizisine sürpriz transfer!

Kanal D ekranlarında yayına giren başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen oynadığı Sadakatsiz dizisinin kadrosuna bir ünlü isim daha dahil oldu.

Çarşamba akşamlarının en fazla izlenen dizilerinden olan Sadakatsiz’e usta oyuncu Bennu Yıldırımlar katıldı. Yıldırımlar, dizide Asya’nın geçmişinden gelen ve hiç tanımadığı Asya Günalan kişiliğini hayat verecek.

Bennu Yıldırımlar kimdir?

22 Kasım 1969 senesinde İstanbul’da doğan Bennu Yıldırımlar, 1986 senesinde Erenköy Kız Lisesinden mezun oldu. Üniversite eğitimini İstanbul üniversitesi Devlet Konservatarı Tiyatro bölümünde tamam Yıldırımlar, 2 yılda Eski Yunan Dili ve Edebiyatı bölümünde okudu.

Londra Westminter Adult Educatıon Intitute’te drama eğitimi aldı. Yıldırımlar, 1993-1997 seneleri içinde Süper Baba dizisinin asi kızı Elif olarak tanındı. Daha ardından Yaprak Dökümü dizisindeki Fikret kişiliğiyle hafızalara kazınan Yıldırımlar, Umutsuz Ev Kadınları, Gönül İşleri, Altınsoylar ve Kadın gibi başarılı yapımlarda yer aldı.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu