Dizi Haberleri

Sadakatsiz dizisi sosyal medyanın gündemine oturdu

Sadakatsiz dizisi sosyal platformnın gündemine oturdu, Dizi ve film severler için Sadakatsiz dizisi sosyal platformnın gündemine oturdu konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Sadakatsiz dizisi sosyal platformnın gündemine oturdu ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Sadakatsiz dizisi sosyal platformnın gündemine oturdu

Kanal D ekranlarından yayına giren ve ekranların en fazla izlenen ve sevilerek takip edilen dizilerinin başında gelen Sadakatsiz dizisi tüm heyecanıyla sürdürmekte. Sadakatsiz dizisinin son bölümü sosyal platformda geniş yankı uyandırdı.

Sadakatsiz dizisi 19 Mayıs Çarşamba 2021 tarihinde 30. Bölümüyle seyirciyle buluştu. Dizinin başrollerinde Yeliz Kuvancı, Özge Özder, Melis Sezen, Caner Cindoruk ve Cansu Dere gibi birbirinden mühim isimler bulunmaktadır. Sadakatsiz dizisinin son bölümü sosyal platformda geniş yankı uyandırdı.

Dizinin son bölümünde, Derin’in hamile olmadığını bile Derya, bu gerçeği halen Volkan’a söyleme cesareti gösteremedi. Asya ise muayenehane açmak için büyük bir mücadele içinde girmiştir.  Bundan dolayı bu anlar sosyal platformda çok konuşuldu.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu