Dizi Haberleri

Sadakatsiz dizisi Asya Günalan kim? Bennu Yıldırımlar kim, hangi dizilerde oynadı?

Sadakatsiz dizisi Asya Günalan kim? Bennu Yıldırımlar kim, hangi dizilerde oynadı?, Dizi ve film severler için Sadakatsiz dizisi Asya Günalan kim? Bennu Yıldırımlar kim, hangi dizilerde oynadı? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Sadakatsiz dizisi Asya Günalan kim? Bennu Yıldırımlar kim, hangi dizilerde oynadı? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Sadakatsiz dizisi Asya Günalan kim? Bennu Yıldırımlar kim, hangi dizilerde oynadı?

Sadakatsiz dizisine son kez katılan Asya Günalan kişiliği diziye damga vurdu. Peki, Sadakatsiz Asya Günalan kim? Sadakatsiz dizisi Asya kişiliği ve Bennu Yıldırımlar’a dair detaylar haberimizin devamında…

Sadakatsiz dizisi Asya Günalan kim?

Bennu Yıldırımlar aracılığıyla canlandırılan Asya Günalan kişiliği; Cansu Dere aracılığıyla canlandırılan Asya kişiliğinin babasının eski sevgilisi. Dizide, Asya kişiliği kendisine anlatılacaklardan sonra Volkan ve Derin’le yaşadıkları hadiseleri anımsayacak.

Diziye yeni müdahil olan Asya Günalan kişiliği, kendisini şöyle ifade ediyor, “Buraya sana kendi gerçeklerimi anlatmaya geldim. Baban ve ben nişanlıydık. Mutluyduk da ama sonra baban bir hata yaptı. Aldattı beni. Annenle… Sen dünyaya geldiktan sonra babanla görüşmemek için direndim. Ama hep bana geldi, bana sevdiğini, bensiz yapamadığını, bensiz mutsuz olduğunu, mutlu olamayacağını hep anlatıp durdu. Sizin yaşamınıza yayılmıştı bu mutsuzluk. Ama annen bunu böyle görmeyi reddediyordu. Annenle babanın içinde simsiyah bir gölgeydim. Şimdi karşındayım, senin için çok zor biliyorum. Ben buradayım. Beni affedene kadar da burada kalacağım.”

Bennu Yıldırımlar kim?

Başarılı oyuncu Bennu Yıldırımlar 22 Kasım 1969 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Lise eğitimini Erenköy Kız Lisesi’nde almıştır. 1990 senesinde İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü bitirmiştir. Daha sonra İngiltere Londra Westminster Adult Education Institute’te drama hususunda eğitim görmüştür.

İstanbul Şehir Tiyatroları’nda kadrolu olarak oyunculuk yapan Bennu Yıldırımlar, Shakespeare’a ait “12.Gece” isimli oyunda Olivia kişiliği ile uzun süredir tiyatroda sahne alıyor.

Umutsuz Ev Kadınları, Yaprak Dökümü ve Kadın gibi dizilerin kadrosunda bulunan bulunan oyuncu, seneler öncesinde bir röportajında, “Öyle yırtıcı, tutkulu aşklar yaşamadım. Böyle şeyleri pek de tehlikeli bulurum. Çünkü gelip geçicidir. Aşk için hiç ölüp bittiğimi bilmem mesela. Sanırım kendimi çok sevdiğim için. Tabii erkeklerden falan nefret ediyor da değilim.” Demişti.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu