Dizi Haberleri

Sadakatsiz 27. bölüm Kanal D canlı izle – 28 Nisan 2021 Çarşamba tek parça Sadakatsiz yeni son bölüm izle

Sadakatsiz 27. bölüm Kanal D canlı izle – 28 Nisan 2021 Çarşamba tek parça Sadakatsiz yeni son bölüm izle, Dizi ve film severler için Sadakatsiz 27. bölüm Kanal D canlı izle – 28 Nisan 2021 Çarşamba tek parça Sadakatsiz yeni son bölüm izle konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Sadakatsiz 27. bölüm Kanal D canlı izle – 28 Nisan 2021 Çarşamba tek parça Sadakatsiz yeni son bölüm izle ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Sadakatsiz 27. bölüm Kanal D canlı izle – 28 Nisan 2021 Çarşamba tek parça Sadakatsiz yeni son bölüm izle

Kanal D ekranlarının reyting birincisi dizisi Sadakatsiz 27.yeni bölümüyle 28 Nisan Çarşamba günü seyirci karşısına çıkıyor. Geçen hafta dizi setinde git gide artan korona vakaları sebebiyle yayınlanmayan dizinin yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

Sadakatsiz 27.bölüm

Dizide son kez Derin kaçırılmıştı. Derin’in kaçırılmasının şoku herkesin üzerindeyken şimdi de Asya kayıplara karışıyor. Asya’nın da kaçırıldığı yaşandı ve işler iyiye birbirine girdi. Asya, Derin’e yardım etmek isterken karşısında Faruk’u buluyor. Faruk öfkelenir ve elindeki silahı Asya’ya zarar verdiğini sandığı Derin’e uzatır. Faruk’un tetiği çekip çekmeyeceği ise bu akşam belli olacak.

Sadakatsiz ne zaman?

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi durumuna gelen Sadakatsiz dizisi geçen hafta yayınlanmayınca gündem olmuştu. Dizinin yapımcısı Med Yapım dizide koronavirüs vakalarının olması sebebiyle çekimlere bir hafta ara verildiğini, bunun bunun yanında rahatsızlanan oyunculardan Melis Sezen’in evinde istirahat etmesi sebebiyle bu hafta yayınlanmayacağını duyurmuştu.

Yapılan bilgilendirmede 28 Nisan Çarşamba günü yeni bölümün yayınlanacağı da bildirilmişti. Kanal D’nin yayın akışında da Sadakatsiz dizisine yer verildi. Sadakatsiz bu akşam yeni bölümüyle seyirciyle bir araya gelecek.

Sadakatsiz 27.bölüm tek parça izlemek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu