Dizi Haberleri

Şabaniye filmi nerede çekildi? Şabaniye ne zaman çekildi? Şabaniye oyuncu kadrosu

Şabaniye filmi nerede çekildi? Şabaniye ne zaman çekildi? Şabaniye oyuncu kadrosu, Dizi ve film severler için Şabaniye filmi nerede çekildi? Şabaniye ne zaman çekildi? Şabaniye oyuncu kadrosu konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Şabaniye filmi nerede çekildi? Şabaniye ne zaman çekildi? Şabaniye oyuncu kadrosu ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Şabaniye filmi nerede çekildi? Şabaniye ne zaman çekildi? Şabaniye oyuncu kadrosu

Türk sinema tarihinin en gülünç filmleri içinde bulunan Şabaniye adlı sinema filmi, seyredenlere nostaljik komedi sunacak. Bu akşam Show TV ekranlarından yayına girecek olan Şabaniye filmi seyirciler aracılığıyla araştırılan mühim filmler içinde yer alıyor. Yeşilçam sinemasının en mühim isimleri içinde bulunan Şabaniye, Show TV ekranlarında seyirci ile bir araya gelecek.

İzle ile Şabaniye filmi ne zaman çekildi, Şabaniye nerede çekildi, Şabaniye filmi oyuncu kadrosunu düşünüyor. Şabaniye filmi 1984 senesinde İstanbul ve İzmir’de çekildi. Oyuncu kadrosuna bakacak olursak Türk sinemasının en mühim komedyenleri içinde bulunan Kemal Sunal, Erdal Özyağcılar, Çiğdem Tunç, Adile Naşit, Aliye Rona, Turgut Boralı gibi ünlü isimler yer alıyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla seyredenlerin dikkatini çeken bu gülünç film, seyredenleri aşırı derecede güldürecek. Vatandaşlarımız bu film izleyerek ramazan gününde evlenebilir.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu