Dizi Haberleri

Sabah Sohbetleri sunucusu kimdir? Fatih Savaş kimdir, nereli yaşı Kaç?

Sabah Sohbetleri sunucusu kimdir? Fatih Savaş kimdir, nereli yaşı Kaç?, Dizi ve film severler için Sabah Sohbetleri sunucusu kimdir? Fatih Savaş kimdir, nereli yaşı Kaç? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Sabah Sohbetleri sunucusu kimdir? Fatih Savaş kimdir, nereli yaşı Kaç? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Sabah Sohbetleri sunucusu kimdir? Fatih Savaş kimdir, nereli yaşı Kaç?

Fox TV ekranlarında yayına giren ve dini sohbetlerin yapıldığı Fatih Savaş ile Sabah Sohbetleri programı Cuma günleri sabah saat 07.00’da seyircilerle buluşuyor. Konukların da katılımının sağlandığı programda seyircilerden gelen sorulara da yanıt veriliyor.

Programda #fatihsavaşile etiketine yazılanlara yanıt veren Savaş, seyircilerin merak ettiklerini bu yolla cevaplamaktadır.

Fatih Savaş Kimdir?

Ramazan’da yaptığı programlarla tanınan Fatih Savaş, birden fazla kanalda dini programlar yapmıştır. Kanal 360, TV8, Kanal D ve TRT Diyanette programlar yapan Savaş, 1996’da Kur’an-ı Kerim okuma müsabakasında birinci olmuştur.

Koç Holding’in başkanı Mustafa Koç’un cenazesini kıldırması ile de tanınan Fatih Savaş, Fox TV’de Sabah Sohbetleri programını sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu