Dizi Haberleri

RTÜK’ten Acun Ilıcalı’ya uyarı

RTÜK’ten Acun Ilıcalı’ya ikaz, Dizi ve film severler için RTÜK’ten Acun Ilıcalı’ya ikaz konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. RTÜK’ten Acun Ilıcalı’ya ikaz ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

RTÜK’ten Acun Ilıcalı’ya ikaz

Katarsis’in 11. bölümüne konuk olarak gelen Akın, çocukluk zamanından ve yaşadığı olumsuz hadiseleri anlattı. RTÜK ise Akın’ın programda olduğu bölümün silinmesini istedi ve programa ceza kesti. 

Yaşanılan bu olayın ardından Akın, Oda Tv’ye konuştu. Akın, programdaki sohbetin güzel geçtiğini ve ardından Exxen’de yayına girdiğinı dile getirdi. Son iki gün içinde ise takipçileri aracılığıyla programdan bölümün silindiğine dair mesajlar alan Akın, olayı fark ettiğini dile getirdi. 

Programı sunan Gökhan Çıra’ya eriştiğini ifade eden Akın, Çıra’nın da olaylardan yeni haberdar olduğunu ve üzgün olduğunu dile getirdi. Akın’a ise katıldığı Katarsis programının konuk olduğu bölümün silindiği söylendi. Bölümün silinmesine neden olacak herhangi bir durumun olmadığını söyleyen Akın, 

“Ceza kesilmesi gereken benim geçmişte yaşadığım, acılar, göz yaşlarıysa helal olsun. Benim yaşadığım hayat insanları yoldan çıkaracak veya insanlara önek olacak bir hayat değil. Ben yaşantımı kimseye empoze etmeye çalışmadım. Benim yaşantım insanlara ibret olacak şeyler, böyle olmayın dediğim şeyler. Artık bize bunları da söyletmiyorlar” diye konuştu. 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu